Păi ce ați vrea să vedeți în UK!? Parcări pentru Rolls-Royce și Bentley? Stau înghesuite atâtea milioane de insulari pe o stâncă! Fără Brexit, ajungeau în zece ani ca japonezii care au ajuns să doarmă în sertare.
La noi încă se construiesc parcări cu locuri amenajate pentru mașinuțe gen Matiz sau Smart. Uitați-vă în parcările marilor magazine. Chiar și așa, nu înțeleg de ce unii parchează ca niște cizme. E atât de greu să faci 2-3 manevre ca să te încadrezi corect?
Ultimele comentarii
1308 in total