Că tot îi dăm atâta cu poluarea... Ar trebui să ne preocupe și reciclarea deșeurilor. La noi e aproape zero. Ca să nu mai zic de deșeurile umane care aruncă mucuri de țigări sau alte obiecte din mașină, în timp ce alții scapă de gunoi și moloz lăsându-le pe unde apucă. Sau gunoaiele de indivizi care taie pădurile. Și să nu uităm de scursurile de genul lui Dragnea.
Peștele de la cap se împute...
Ultimele comentarii
1308 in total