inexorabil,
Și eu m-am gândit, la un moment dat, că acest măscărici ar putea fi cineva "de sus", dar mi-a fost teamă să nu fiu etichetat drept paranoic.
A! Și ce e cu poza asta din articol? Sigur nu e de la noi. Camionul ăla gen Flinstone pare să aibă volan pe dreapta. Nici utilajele din imagine nu sunt de pe aici. Nu ați putut selecta alt instantaneu?
@Daniel Popescu:
Oau! Lovitură de teatru? I-auzi! Modul în care încerci să te faci citit nu îți face cinste. Aduce a prostituție jurnalistică.
@ziariștii lu' pește:
Păcat că nu ai un ID stabil.
Ultimele comentarii
1308 in total