• Home
  • ŞTIRI
    • Auto
    • Motorsport
    • Aventour la feminin
    • Aventour la feminin 2023
    • RomanianRoads Luxury Edition
    • ElectricRomânia 2020
    • ElectricRomânia 2019
    • RomanianRoads 2019
    • Cu noul Duster in creierii muntilor
    • Un german in Transilvania
    • Pick-up Maraton Moldova 2017
  • TEST DRIVE
  • Maşini noi
    • Abarth
    • Alfa Romeo
    • Alpine
    • Aston Martin
    • Audi
    • Bentley
    • BMW
    • Citroen
    • Cupra
    • Dacia
    • DS
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • Geely
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Isuzu
    • Jaguar
    • Jeep
    • Kia
    • Lamborghini
    • Land Rover
    • Leapmotor
    • Lexus
    • Lotus
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes-Benz
    • MINI
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Peugeot
    • Porsche
    • Range Rover
    • Renault
    • Rolls-Royce
    • SEAT
    • Skoda
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Tata
    • Tesla
    • Toyota
    • Volkswagen
    • Volvo
    • Toate mărcile
    Topurile Automarket
    • Topul celor mai economice mașini de oraș
    • Cele rapide masini sub 30000 euro
    • Topul mașinilor cu cele mai mari consumuri
    • Top mașini diesel cu un consum incredibil de mic
    • Topul mașinilor de oraș cu cel mai mare portbagaj
    • Top SUV-uri cu cel mai mare portbagaj
    • Cele mai mici mașini disponibile pe piața din România
    • Cele mai mari mașini disponibile pe piața din România
    • Cele mai scumpe mașini disponibile la vânzare în România
    • Cele mai ieftine mașini din România
    • Cele mai ieftine SUV-uri mici din România
    • Topul mașinilor electrice cu cele mai mari baterii disponibile la noi în țară
    • Cele mai scumpe mașini electrice disponibile în România
    • Cele mai ieftine mașini electrice disponibile în România
  • RETRO
  • Login
Automarket.ro
×
  • Masini noi
  • Stiri
  • Aventour la feminin
  • Aventour la feminin 2023
  • RomanianRoads Luxury Edition
  • ElectricRomânia 2020
  • ElectricRomânia 2019
  • RomanianRoads 2019
  • Cu noul Duster in creierii muntilor
  • Un german in Transilvania
  • Pick-up Maraton Moldova 2017
  • Test Drive
  • Topuri
  • Retro
  • Login
  • Termeni si conditii
  • Descarca aplicatie

demin2609

  • Membru din 08.09.2009
  • Varsta 2025
  • Locatie nespecificat
  • Sex Masculin

Ultimele comentarii

 284 in total
  • la limita profitului my ass! in china se vand masini de 400 km autonomie cu 26.000 euro ! deci este loc de mai bine!
    Analiștii estimează o “supraofertă” de 14 milioane de mașini electrice: “Producția va depăși cererea clienților până în 2030”
  • Dupa anii 80, cand eu consider ca Europa a avut gloria ei, varful tehnologic si o populatie "sanatoasa", se pare, mie cel putin, ca de atunci nu am mai evoluat cu nimic, dimpotriva, lumea a involuat, suntem mult mai indiferenti, nepasatori, rai, parsivi (ati prins ideea), si asta in toata europa se vede o schimbare in rau... Acum faptul ca ceva se schimba, tehnologic vorbind (cu exceptia modelelor tv si telefoanelor mai "destepte" decat utilizatorul), avem o asa mare opozitie, indarjire in a nu lasa altceva in mintea si in curtile noastre, aici fac referire la o masina electrica cu autonomie mai mica sau mai mare. Dupa cum am reiterat si in alte posturi, consider ca orice tehnologie noua ce ne poate imbunatati viata (prin lipsa poluarii in zonele urbane, zgomotului redus, lipsa necesitatii de a conduce masina pana la munca si inapoi si altele). Iar faptul ca avem o competitie care pana acum nu exista, era doar o competitie aparenta intre otto si diesel in care marii producatori erau tot ei, marii producatori, acum efectiv "rasar" alte firme si micro firme, care le "ia" painea de la gura celor cu burta mare si nesatui de profituri indestulatorare, de parca firmele mici nu angajeaza oameni sa lucreze, piata nu are voie sa se schimbe, nu are voie! de ce sa faca asta? se pierd milioane de locuri de munca! se pierd profiturile "investitorilor", care au pus osul greu la munca pentru a da de mancare saracilor ce se intampla sa aibe contract de minim 8 ore/zi cu fabricile producatoare. Exact domnule draga, concetatene, cititorule de drept liberal si neingradit (deocamdata), competitia inseamna dezvoltare, inteligenta folosita in scopuri creative, culmea chiar aducatoare de profit, tuturor, intr-un fel sau altul, noi, prin urmare, asta trebue sa urmarim, "profitul" imaterial, moral, tehnologic datorat generatiilor urmatoare, nu putem sa ne lamentam in a face "descoperiri" sterpe fara continut, fara valoare, fara substanta, sa "redescoperim" roata care se invarte... iara si iar in acelasi fel, in acelasi mod toxic si "legitim". Haideti sa schimbam ceva in viata noastra! Vreti? Aveti o inima ce bate? Sau una inerta?! Tresare cand vedeti ceva nou, inedit? Sau dorim sa se schimbe totul, insa a nu se modifica nimic in viata noastra?! Eu aleg sa schimb ceva, aleg competitia! Aleg tresarirea, "trezirea" din amorteala, din inertie! Vreau sa fiu uimit de viata, de ceea ce vad pe strada, de oameni fericiti si curiosi, de oameni multumiti ca au facut mai mult decat inaintasii lor, care au pus osul la constructia unei civilizatii, si nu au lasat-o sa se scalde in propria-i "nepasare" ... Unde ne situam? Ce vedem in oglinda dimineata? Un om fericit? O zi buna colegi!
    Analiștii estimează o “supraofertă” de 14 milioane de mașini electrice: “Producția va depăși cererea clienților până în 2030”
  • @Kotegaeshi raspund eu in locul lui Edikk - se duce 3 km pana la serviciu si inapoi, la fel cum probabil faci si tu nu?
    Undă verde pentru Tesla: americanii pot începe livrările lui Model 3 în Europa
  • tocmai ce am iesit de pe un autobahn cu 3 benzi pe sens, viteza minima a turismelor este de aproximativ 130 km/h, repet - viteza minima!!! are you fucking serious?
    Germania pregătește limită de viteză de 130 km/h pe toate autostrăzile: taxe pe carburanți și alte măsuri pentru reducerea poluării
  • hidrogen, hidrogen, unde este halatu domne? la papat cumnatu! Vorbiti serios? Nuuu am luat-o pe aratura, joia se deschid pietele, cica au halate!
    General Motors își va concentra toate resursele asupra mașinilor electrice: “Hibrizii sunt doar o contramăsură la motoarele convenționale”
Pagina
12345...
  • CE MASINA /MASINI CONDUC Nespecificat
  • CE MASINI AM MAI CONDUS volvo, mercedes, renault, vw, toyota, peugeot & other
  • MASINA LA CARE VISEZ 1299 Superleggera
  • TOP MASINI 1. VOLVO
    2. TESLA
    3. MERCEDES
    4. SAAB
imedia © 2006-2025 iMedia Plus Group.
Toate drepturile rezervate. Termeni şi condiţii
Ai sugestii sau intrebări?
Trimite-ne mesajul tău