• Home
  • ŞTIRI
    • Auto
    • Motorsport
    • Aventour la feminin
    • Aventour la feminin 2023
    • RomanianRoads Luxury Edition
    • ElectricRomânia 2020
    • ElectricRomânia 2019
    • RomanianRoads 2019
    • Cu noul Duster in creierii muntilor
    • Un german in Transilvania
    • Pick-up Maraton Moldova 2017
  • TEST DRIVE
  • Maşini noi
    • Abarth
    • Alfa Romeo
    • Alpine
    • Aston Martin
    • Audi
    • Bentley
    • BMW
    • Citroen
    • Cupra
    • Dacia
    • DS
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • Geely
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Isuzu
    • Jaguar
    • Jeep
    • Kia
    • Lamborghini
    • Land Rover
    • Leapmotor
    • Lexus
    • Lotus
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes-Benz
    • MINI
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Peugeot
    • Porsche
    • Range Rover
    • Renault
    • Rolls-Royce
    • SEAT
    • Skoda
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Tata
    • Tesla
    • Toyota
    • Volkswagen
    • Volvo
    • Toate mărcile
    Topurile Automarket
    • Topul celor mai economice mașini de oraș
    • Cele rapide masini sub 30000 euro
    • Topul mașinilor cu cele mai mari consumuri
    • Top mașini diesel cu un consum incredibil de mic
    • Topul mașinilor de oraș cu cel mai mare portbagaj
    • Top SUV-uri cu cel mai mare portbagaj
    • Cele mai mici mașini disponibile pe piața din România
    • Cele mai mari mașini disponibile pe piața din România
    • Cele mai scumpe mașini disponibile la vânzare în România
    • Cele mai ieftine mașini din România
    • Cele mai ieftine SUV-uri mici din România
    • Topul mașinilor electrice cu cele mai mari baterii disponibile la noi în țară
    • Cele mai scumpe mașini electrice disponibile în România
    • Cele mai ieftine mașini electrice disponibile în România
  • RETRO
  • Login
Automarket.ro
×
  • Masini noi
  • Stiri
  • Aventour la feminin
  • Aventour la feminin 2023
  • RomanianRoads Luxury Edition
  • ElectricRomânia 2020
  • ElectricRomânia 2019
  • RomanianRoads 2019
  • Cu noul Duster in creierii muntilor
  • Un german in Transilvania
  • Pick-up Maraton Moldova 2017
  • Test Drive
  • Topuri
  • Retro
  • Login
  • Termeni si conditii
  • Descarca aplicatie

mishazaitev

  • Membru din 14.02.2014
  • Varsta 2026
  • Locatie nespecificat
  • Sex Masculin

Ultimele comentarii

 1292 in total
  • Oare s-or fabrica tot la aceeasi uzina din Cehia?
    Trei "gemeni" inediți Toyota, Citroen și Peugeot au primit 5 stele EuroNCAP
  • @ Scorpionul _negru: Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz? My friends all drive Porsches, I must make amends. Worked hard all my lifetime, no help from my friends, So Lord, won't you buy me a Mercedes Benz?
    Licitații auto de top: 25 de milioane de euro pentru un Ferrari condus de Fangio și 1.6 milioane pe Porsche-ul psihedelic al lui Janis Joplin
  • Na, ca s-a intamplat si asta.... I-am dat o manuta verde lui Madalescu. Adevarul este ca efectiv nu poate fi contrazis.
    Volkswagen: "Am păcălit testele pentru noxe din 2005 pentru că era imposibil să respectăm normele"
  • Mda... L-am mai auzit pe domnul amnasador extrem de implicat in problemele infrastructurii din Romania. Frumos din partea lui, ce sa zic! Domnul ambasador uita insa uita ca cel mai pagubos contract pentru statul roman in acest domeniu este tocmai unul intocmit cu o companie americana. Domnul ambasador uita si faptul ca acest contract a disparut fara urma si absolut niciun organ de cercetarea al statului roman (altminteri atat de active in ceea ce priveste lupta impotriva coruptiei) nu s-a sesizat in legatura cu disparitia sa misterioasa. Nimeni nu se intreaba nici cum a reusit Bechtel sa castige in urma realizarii unui contract in proportie mai mica de 50 % aproape la fel de multii bani cat pentru ducerea acestui contract pana la capat si nici de ce nimeni nu ancheteaza disparitia suspecta a acestui document cu clauze atat de paguboase pentru statul roman. Nimeni nu se intreaba nici de ce, aceeasi companie, a construit in alte tari din Europa de est, in conditiile unor trasee mult mai dificile (munti) autastrazi la preturi mai mici ca in Romania. Sigur ca americanii nu sunt de vina pentru ca noi nu avem autostrazi. Insa, sa fim seriosi, nu i-am auzit sa comenteze nimic pe vremea cand (cei mai in varsta dintre noi stiu) cel mai pro-american presedinte al Romaniei, la acel moment ministru al transportului, declara ca autostrazile nu reprezinta o prioritate pentru Romania.
    Ambasadorul SUA la Bucureşti, în vizită la fabrica Ford de la Craiova: “O infrastructură mai bună ar determina Ford să investească mai mult în producţia din România"
  • Dle. Vianu, asa cum am mai spus, politetea mea se datoreaza faptului ca, desi nu am fost mereu de aceeasi parere, modul echilibrat in care va expuneti punctele de vedere, ma face sa cred ca aveti niste ani in plus fata de mine. Luati-o ca pe o forma de respect si atata tot. Legat de acel monstru sacru al cinematografiei mondiale, de care mi-amintesc cu drag, ori de cate ori vad un Mehari sau un 2CV (culmea, masini care impart aceeasi platforma !) ei bine, o fi el nascut in Franta, o avea el primele doua nume franceze, dar "Funes" se pronunta tot cu S la final -::)))). Sigur ca este francez ...la fel de francez ca Charles Anavour, Enrico Macias si Jean Paul Belmondo... Doamne, ce titani!
    Citroen E-Mehari: cea mai funky electrică de pe piață se lansează în 2016 în Europa
Pagina
12345...164165166...
  • CE MASINA /MASINI CONDUC Nespecificat
  • CE MASINI AM MAI CONDUS Nespecificat
  • MASINA LA CARE VISEZ Nespecificat
  • TOP MASINI Nespecificat
imedia © 2006-2025 iMedia Plus Group.
Toate drepturile rezervate. Termeni şi condiţii
Ai sugestii sau intrebări?
Trimite-ne mesajul tău