D'ale lui Mirică:
"a omagiat obiceiul unui președinte iranian din anii '80"
"Mohammad Reza Shah Pahlavi, conducătorul Iranului între 1941 și 1979"
E ca și cum am spune că Regele Mihai a fost președinte al României în anii '50.
mda,
nu-i lăsa pe mafioți să te calce în picioare! Scârbele astea profită de lipsa noastră de reacție.
La fel și clasa politică; dacă lăsăm garda jos, politicienii ne vor călări cum au ei chef.
Ultimele comentarii
1308 in total