Da, am mai spus-o pe aici: treaba asta cu hidrogenul în transporturi auto nu e viabilă, nici în prezent, nici în următorii 10-20 de ani. Dar n-am zis niciodată că e moartă definitiv. Și după Daimler vor mai fi și alții care vor pune tehnologia asta la păstrare. Încă nu e momentul ei.
Eu nu pot să înțeleg cum ajung unii indivizi superficiali și inculți să scrie articole pentru publicul larg. Nu vă gândiți că prostia ucide spiritul? De ce o propagați?!
Ultimele comentarii
1308 in total