Abia apoi putem visa la infrastructură, la creșterea nivelului de trai, la justiție, educație, sănătate, decență ș.a.m.d.
Până atunci, ne amăgim cu titluri în presă.
Așa. Și acum, hai să-i băgăm la zdup și pe mișeii din fruntea celor două camere ale Șparlamentului: Tăriceanu și Dragnea. Ca să nu se spună că ei sunt nedreptățiți, ok?
Ultimele comentarii
1308 in total