• Home
  • ŞTIRI
    • Auto
    • Motorsport
    • Aventour la feminin
    • Aventour la feminin 2023
    • RomanianRoads Luxury Edition
    • ElectricRomânia 2020
    • ElectricRomânia 2019
    • RomanianRoads 2019
    • Cu noul Duster in creierii muntilor
    • Un german in Transilvania
    • Pick-up Maraton Moldova 2017
  • TEST DRIVE
  • Maşini noi
    • Abarth
    • Alfa Romeo
    • Alpine
    • Aston Martin
    • Audi
    • Bentley
    • BMW
    • Citroen
    • Cupra
    • Dacia
    • DS
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • Geely
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Isuzu
    • Jaguar
    • Jeep
    • Kia
    • Lamborghini
    • Land Rover
    • Leapmotor
    • Lexus
    • Lotus
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes-Benz
    • MINI
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Peugeot
    • Porsche
    • Range Rover
    • Renault
    • Rolls-Royce
    • SEAT
    • Skoda
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Tata
    • Tesla
    • Toyota
    • Volkswagen
    • Volvo
    • Toate mărcile
    Topurile Automarket
    • Topul celor mai economice mașini de oraș
    • Cele rapide masini sub 30000 euro
    • Topul mașinilor cu cele mai mari consumuri
    • Top mașini diesel cu un consum incredibil de mic
    • Topul mașinilor de oraș cu cel mai mare portbagaj
    • Top SUV-uri cu cel mai mare portbagaj
    • Cele mai mici mașini disponibile pe piața din România
    • Cele mai mari mașini disponibile pe piața din România
    • Cele mai scumpe mașini disponibile la vânzare în România
    • Cele mai ieftine mașini din România
    • Cele mai ieftine SUV-uri mici din România
    • Topul mașinilor electrice cu cele mai mari baterii disponibile la noi în țară
    • Cele mai scumpe mașini electrice disponibile în România
    • Cele mai ieftine mașini electrice disponibile în România
  • RETRO
  • Login
Automarket.ro
×
  • Masini noi
  • Stiri
  • Aventour la feminin
  • Aventour la feminin 2023
  • RomanianRoads Luxury Edition
  • ElectricRomânia 2020
  • ElectricRomânia 2019
  • RomanianRoads 2019
  • Cu noul Duster in creierii muntilor
  • Un german in Transilvania
  • Pick-up Maraton Moldova 2017
  • Test Drive
  • Topuri
  • Retro
  • Login
  • Termeni si conditii
  • Descarca aplicatie

Tatraurs

  • Membru din 19.12.2017
  • Varsta 2025
  • Locatie nespecificat
  • Sex Masculin

Ultimele comentarii

 1519 in total
  • Statul roman cica vrea sa faca autostrada pe Valea Oltului dar unde are camp si e usor de facut baga un drum expres. Misto. Nu inteleg de ce nu fac autostrada Pitesti -Craiova-Drobeta unde ai doar camp si de la Drobeta spre Caransebes,Timisoara si granita de V unde ai putin munte(oricum mai putin ca pe Valea Oltului sau Prahovei). Asa ar coafa si Dacia si Fordul sa ii ajute cu exportul spre Vestul Europei.si se leaga si de Constanta de la E la V printr-o autostrada.
    Imagini cu stadiul lucrărilor la drumul expres Craiova - Pitești: pe tronsonul doi construcția a ajuns la un grad de finalizare de 20%
  • Dati ba jos suporturile de biciclete de pe Bentley ca mirositi a oameni normali si-a saracie. Ps Pretul acestei masini e oricum o jicnire la adresa oricarui om cinstit care a muncit si munceste legal iar asta indiferent de veniturile realizate.
    Bentley introduce opționale noi pentru Bentayga: sistem de evacuare Akrapovic și suport pentru biciclete
  • Iar cateva bancute de investitii din cartierul muncitoresc Wall Street au anuntat profituri record de la inceputul crizei de covrig.Totul merge planificat si cu imense profituri pentru ei.
    Constructorii auto au împrumutat peste 132 de miliarde de dolari în ultimele 5 luni: banii, folosiți pentru a trece peste pandemie
  • @xxx. Nu ma refeream la oamenii care isi doresc dar nu pot financiar ci la cei care au,d'aia dadeam si exemplu cu pretul masinilor. Am prieteni care s-au mutat in camp intr-o casa de cateva sute de mii de euro,s-au dus la "liniste". Au masini si el si ea(scumpe) si chitaie acum in fiecare zi ca e grea naveta,pierd ore,ca nu face primaria nimic pentru ei. Timpul liber nu si-l mai petrec acasa(cate gratare sa faci,cati prieteni sa vina pe la tine,cat timp sa stai in casa sau curte) ci tot in oras se duc. Inca nu le-a aparut un copil in familie,atunci o sa caraie sa le faca statul gradinite si scoli in camp.PS. sunt sigur ca nu vom invata sa "traim cu covidul". Cand o sa isi atinga unii scopul perfid,o sa dispara la fel cum a venit bagat pe gat cu propaganda.
    Luca de Meo, noul CEO Renault: "Dacia este un miracol. A venit momentul ca brandul să înflorească"
  • @xxx nu ma refeream la costul masinii,normal ca puteau sa fie si de 2euro ca tot atat faceai. Ma refeream la aia care au cautat casa in camp,nu de saraci stau acoloo,nu de saraci financiar ci cu duhul,au masini scumpe,min doua,daca ar fi renuntat la masini puteau sa isi ia ceva central.Aia de s-au mutat in camp de bunavoie apoi ne umplu strazile bara la bara cu naveta lor de 3 ore pe zi. Aia care in wekenduri vin tot in bucureati cu masina sa-si petreaca timpul liber ca sunt satui de atata "liniste si aer curat" si posibilitatile de distractie pe care le ofera statul la 20 de km de mizerabila capitala.
    Luca de Meo, noul CEO Renault: "Dacia este un miracol. A venit momentul ca brandul să înflorească"
Pagina
12345...143144145...
  • CE MASINA /MASINI CONDUC Nespecificat
  • CE MASINI AM MAI CONDUS Nespecificat
  • MASINA LA CARE VISEZ Nespecificat
  • TOP MASINI Nespecificat
imedia © 2006-2025 iMedia Plus Group.
Toate drepturile rezervate. Termeni şi condiţii
Ai sugestii sau intrebări?
Trimite-ne mesajul tău