Automarket, eu trag un semnal de alarmă împotriva comentariilor gen "@@@@@.........". Nu înțeleg de ce ștergeți o astfel de postare, dar acceptați, în schimb, postări nelogate. Ce dracu' se întâmplă aici? Sunteți casă fără stăpâni? Chiar atât de mercantili sunteți încât să vă bateți joc de propriul site, numai să vă iasă banul?!
Ultimele comentarii
1308 in total