Marketing agresiv? De ce? Pentru că oferi mai multă distracție clienților, doar din soft? Se valorifică la maxim resursele mecanice ale mașinii!
Sau preferi marketing de genul:
http://www.automarket.ro/stiri/inspirati-de-marcile-premium-germane-ford-lanseaza-pachetul-estetic-71397.html
?
F1_Fan:
La faza cu Bernie ai nimerit-o! Brontozaurul ăla nu știe altă schemă decât cea care îi alimentează egoismul. Cred că e cel mai mare jeg din istoria sporturilor cu motor. Puțină răbdare, îi vine și lui ziua în care ne va părăsi cum a venit: în curu' gol. Să-l vedem: cum se va descurca atunci cu atâția bani?!
Ultimele comentarii
1308 in total