Am încercat s-o deslușesc, dar se pare că-i un exercițiu de imaginație “versiunea Dual Motor propune centuri și buton negru cu inserție aurie, iar Dual Motor mizează totul pe auriu.”
Și dacă va exista ce? Cred ca mai important este să facă ceva cu cockpit-urile și să se hotărască ce vor…. ecrane cum au toți, sau se găsește unul care are curajul să readucă ceea ce trebuie în locul kitch-ului.
Probabil vor să vadă câte Ford-uri chiar merg cu adevărat. Încă mai un Mondeo… pur și simplu nu pot renunța încă la el, nu cred că are vreun soft pe el, deci nu-s vizat :))
Ultimele comentarii
3821 in total