V-a explicat domnul Gabriel Nica motivele pentru care in ultima perioada sunt mai multe teste cu masini electrice, dar voi continuati sa debitati prostii cum ca ar fi platiti?! sa promoveze astfel de masini, de cine stie ce oculta mondiala. Sunteti penibili.
Ziceti voi ca ati cumpara asa ceva, dar, in realitate, nu ati da 40k pe un Renault, care are si tehnologie depasita. Din acest motiv, strazile sunt pline de Kodiaq-uri, pe cand Koleos-urile is la fel de pretioase la vedere ca Ferrari-urile.
Ultimele comentarii
137 in total