Există și persoane cu diplomă de studii superioare care sunt analfabete. Mai bine s-ar aplica legea. Corupția duce la tot felul situații aiurea, ajungându-se la necesitatea de a inventa legi tot mai stufoase.
A, să nu uit: dacă s-ar aplica noua lege, ar dispărea o grămadă de milițieni.
Ultimele comentarii
1308 in total