Mai rău e când te urci in ea după ce a stat 5h în soare. Sau mergi tu prin soare. Sticla aia are ceva protecție dar nu blochează complet căldura.
"Noroc" că în Anglia nu e soare foarte des :)
Îmi place și pare o soluție foarte reușită pentru cei care au nevoie de mult spațiu. În configurația cu 5 locuri spațiul e generos, interiorul e plăcut și are multe brizbrizuri care se găsesc de obicei în zona premium.
Singura parte negativa e ca nu cred sa se apropie de autonomia oficială decât în laborator. Arhitectura MEB își atinge limitele, la dimensiunea și greutatea asta. Puteau să aștepte SSP dar bănuiesc că ar fi însemnat minim încă 2 ani de dezvoltare și prețul ar fi fost mai mare.
Trompețică, eu și alții explicăm asta de vreo 2-3 ani. Nu stau să caut ce spuneai înainte să descoperi și tu apa caldă...
Mai rămâne să vine și Seriff să ne spună că a descoperit și el că se pot face 1000km fără bidoane :))
Nu zic că faci rău, chiar din contră. Unii nu cred ce zic "electrocutații" dar poate ascultă ce zic cei care au tot falsat despre electrice - până și-au luat și ei.
Ultimele comentarii
1276 in total