• Home
  • ŞTIRI
    • Auto
    • Motorsport
    • Aventour la feminin
    • Aventour la feminin 2023
    • RomanianRoads Luxury Edition
  • TEST DRIVE
  • Maşini noi
    • Abarth
    • Alfa Romeo
    • Alpine
    • Aston Martin
    • Audi
    • Bentley
    • BMW
    • Citroen
    • Cupra
    • Dacia
    • DS
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • Geely
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Isuzu
    • Jaguar
    • Jeep
    • Kia
    • Lamborghini
    • Land Rover
    • Leapmotor
    • Lexus
    • Lotus
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes-Benz
    • MINI
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Peugeot
    • Porsche
    • Range Rover
    • Renault
    • Rolls-Royce
    • SEAT
    • Skoda
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Tata
    • Tesla
    • Toyota
    • Volkswagen
    • Volvo
    • Toate mărcile
    Topurile Automarket
    • Topul celor mai economice mașini de oraș
    • Cele rapide masini sub 30000 euro
    • Topul mașinilor cu cele mai mari consumuri
    • Top mașini diesel cu un consum incredibil de mic
    • Topul mașinilor de oraș cu cel mai mare portbagaj
    • Top SUV-uri cu cel mai mare portbagaj
    • Cele mai mici mașini disponibile pe piața din România
    • Cele mai mari mașini disponibile pe piața din România
    • Cele mai scumpe mașini disponibile la vânzare în România
    • Cele mai ieftine mașini din România
    • Cele mai ieftine SUV-uri mici din România
    • Topul mașinilor electrice cu cele mai mari baterii disponibile la noi în țară
    • Cele mai scumpe mașini electrice disponibile în România
    • Cele mai ieftine mașini electrice disponibile în România
  • RETRO
  • Login
Automarket.ro
×
  • Masini noi
  • Stiri
  • Aventour la feminin
  • Aventour la feminin 2023
  • RomanianRoads Luxury Edition
  • Test Drive
  • Topuri
  • Retro
  • Login
  • Termeni si conditii
  • Descarca aplicatie

dan_grc

  • Membru din 20.07.2011
  • Varsta 2026
  • Locatie nespecificat
  • Sex Masculin

Ultimele comentarii

 5412 in total
  • Golf 7 va fi tinut mai mult de 4 ani in productie, pt ca este pe o platforma noua care necesita mai mult timp pt amortizarea investitiei, Golf 6 a fost facut pe platforma veche de Golf 5, cu mici modificari, de aia a fost schimbat dupa doar 4 ani, iar cifre in scadere la vanzari au cam toti in Europa, unii mai mult, altii mai putini, dar n-a mai ramas vreo piata importanta care sa nu scada pe continent, doar Anglia este inca pe crestere.
    Volkswagen Golf continuă să fie cel mai vândut model din Europa
  • Sa penalizezi in halul asta motoare de 2 litri...statul francez, cel mai socialist din toata Europa, le pleaca milionarii la Londra si-n paradisurile fiscale pt ca statul vrea sa-i taxeze si cu 75% din avere, cica din solidaritate, in conditiile in care statul oricum castiga niste miliarde din taxe si acestia creasera multe locuri de munca. Aceasta criza nu va trece, va fi o normalitate de acum incolo, si nu inseamna moartea capitalismului, asa cum cred multi, ci va insemna moartea statelor sociale care stiu doar sa imparta pomeni sociale in stanga si-n dreapta din banii celor care produc, acum trebuiesc reduse taxele pt ca sunt prea multe si prea mari, de aia pleaca toti prin China, India si Africa, dar unii fac exact invers pt ca nu stiu sa faca altceva, nu mai sunt bani, marim taxe, inventam taxe, de Romania nici nu mai zic, dar o sa ramana ei sa se taxeze intre ei, deja f multe firme din tara noastra sunt inregistrate in alte tari, exact pe principiul inmatricularii in Bulgaria, dc? Pt ca sunt taxe mai mici, birocratie mai mica, totul se misca mai rapid.
    Franţa: 26 de constructori sunt puternic afectaţi de noua versiune a taxei de mediu
  • Pai am observat ca impartasesti multe din opiniile lui, de aia am tinut sa-ti spun si tie, si sa stii ca nu era chiar dusman GM, bine a fost pt el la inceput Gangsta Motors si Groparul Marcilor,:) dar nu ura GM si simpatiza la fel ca tine, marcile americane, deci cred ca este este punctul comun pana la urma. Ce sa zic, ma fascineaza putin Giga Motors ca si user pt ca aveam asa niste senzatii c-am mai vorbit, dar evident ca m-am inselat, dar inca ceva:)...cand ai aparut pe aici ai spus de vreo cateva ori ca ma respecti, evident virtual, dar chiar nu purtasem discutii vreun fel, sau f putine, si ma intrebam dc spui asta, si din nou fac paralela pt ca si Cuantic din cand in cand spunea la fel, chiar daca si cu el ma mai contram .Asadar toate astea, comentariile mai stufoase, chiar niste termeni comuni, critica impotriva globalizarii invelite cam in aceleasi expresii, pasiunea pt marcile americane, toate astea m-au facut sa te suspectez c-ai fi aceeasi persoana, cum ai zis tu, Peter Parker care refuza sa recunoasca ca-i Spiderman. Oricum, imi face placere sa discut cu tine si ar fi indicat sa ai si-un cont, poate n-o sa te mai suspectez ca esti Cuantic:).
    Înţepător
  • Giga, stiu ca te-am intrebat o chestie si-ai dezmintit categoric si chiar te-ai suparat putin, dar si lui Cuantic tot Quattro, V8 si 200 ii placeau de la Audi:). Este o mare coincidenta , dar e amuzanta, sper ca nu te superi iar, dar n-aveam cum sa nu remarc asta.
    Înţepător
  • @zarnasteanu Nu stiu daca samba e basarabean, eu mai citesc un site din Moldova, anumite articole, imi place cum e facut, piataauto se cheama, si e unul robert_444 care ghici cine este? L-am recunoscut pt ca pur si simplu a dta copy-paste la unele comentarii de aici si le-a pus acolo, evident cu fiabilitatea si service-urile, la un articol cu Kia K9 si incercand sa convinga lumea cat de prosti sunt toti care isi cumpara masini nemtesti. Acu cateva zile am citit un articol f frumos, un drive test cu motorul diesel de 3 litri cu 3 turbine, facute in Germania chiar de catre redactorii site-ului, pe un X5 si X6...de obicei nu sunt multe comentarii, au fost vreo doua, da interesant motor, f tare, etc...si vine robert_444 si spune" bai misto masina dar voi stiti ca tds-ul din 99 a avut probleme la nu stiu ce"?? Nu i-a raspuns nimeni si de aia am spus ca nu-l baga nimeni in seama acolo si acum vine si la aceasta stire, la un test comparativ el vine cu volantele de la Bmw si injectoarele de la Audi, adica doar aasta face el, ori e obsedat ori e platit, de aia am pomenit de site-ul din Basarabia.
    Chris Harris pune faţă în faţă Audi RS3 şi BMW M135i
Pagina
12345...898899900...
  • CE MASINA /MASINI CONDUC bmw 520d F11 2011
  • CE MASINI AM MAI CONDUS bmw 540i E39 ,525d E60,Bmw 320 d F30, seria 5 GT. Renault Clio, Laguna2,Peugeot 307,Audi A6 2.5 tdi 2002, Seat Cordoba,Logan,Iveco, Hyundai i30/i40, Bmw M3 E36
  • MASINA LA CARE VISEZ Bmw 535d F10
  • TOP MASINI 1. Porsche 911
    2. BMW i8
    3. Ferrari 458
    4. BMW 850CSI
    5. BMW M4
    6. BMW M5 ( E39, F10)
    7. BMW M6
    8. BMW 760i
    9. Mercedes CL 65 AMG
    10. Mercedes S600
    11. Corvette Z06
    12. Nissan GT-R
    13. Chevrolet Camaro
    14. Honda NSX
imedia © 2006-2026 iMedia Plus Group.
Toate drepturile rezervate. Termeni şi condiţii
Ai sugestii sau intrebări?
Trimite-ne mesajul tău