Cum să vadă focile căderea… au orbul “găinii”… sunt încă umede de la știrea ca Y este pe locul doi la SUV-uri cu 4 roți ;)
Cred ca pana la sfârșitul anului iese din top 10, merg înspre 12 sau chiar mai rău.
Orice informație despre uglytruck este pierdere totală de timp. Doar crem de la crem (cocalari) își iau așa ceva… o inepție totală din toate punctele de vedere și din orice unghi.
No ioi… in 6 luni 101.000 de Y este fix pix. Ce nu recunosc focile este ca trendul este dezastru.., deci nu mai vând 100.000 in a 2-a parte a anului. Daca mai punem 100.000 pe tot anul de model 3 dă nasol, foarte nasol pentru Tesla.
Cele 20 mil/an din 2030 sunt ca și făctute ;)
Așa, și cui îi pasă? Implementarea va fi posibilă în general pe modele foarte scumpe, caz în care ori ai șofer ori este genul de mașină care ai vrea s-o conduci singur.
Ultimele comentarii
3839 in total