Am uitat sa menționez că Ungaria merită respect de la primele case pe care le vedem o dată cu trecerea graniței, cam totul este organizat, curat, întreținut (mai sunt mici excepții, clar), la fel și pe parte de agricultură… impecabil, greu să găsești un teren cu bălării, așa că bravo lor și păcat că se irosește un mare potențial în România de foarte mult timp.
Nu avem infrastructura necesară, traficul în România nu este doar periculos este și costisitor ca se pierd zile prețioase, dar în primul rând ni “se rupe” la nivel de Guvernare. La noi este cu alianțe, rotații, show ieftin și cam atât.
BMW
September 30, 2023 18.00%
June 30, 2023 19.16%
March 31, 2023 21.09%
December 31, 2022 17.27%
September 30, 2022 16.76
Benz Group AG net profit margin as of June 30, 2023 is 9.82%.
Ca ești un penibil frustrat cu comportament de copil de 5 ani știam… acuma știu că ești și un mincinos care nu știe să citească si baga din burta ca el are de arătat “are dreptate”… Manole, Manole… ;)
Musk a minți că și tine… și asta nu va ține la nesfârșit, vezi șeful Nikola.
Ultimele comentarii
3743 in total