• Home
  • ŞTIRI
    • Auto
    • Motorsport
    • Aventour la feminin
    • Aventour la feminin 2023
    • RomanianRoads Luxury Edition
    • ElectricRomânia 2020
    • ElectricRomânia 2019
    • RomanianRoads 2019
    • Cu noul Duster in creierii muntilor
    • Un german in Transilvania
    • Pick-up Maraton Moldova 2017
  • TEST DRIVE
  • Maşini noi
    • Abarth
    • Alfa Romeo
    • Alpine
    • Aston Martin
    • Audi
    • Bentley
    • BMW
    • Citroen
    • Cupra
    • Dacia
    • DS
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • Geely
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Isuzu
    • Jaguar
    • Jeep
    • Kia
    • Lamborghini
    • Land Rover
    • Leapmotor
    • Lexus
    • Lotus
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes-Benz
    • MINI
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Peugeot
    • Porsche
    • Range Rover
    • Renault
    • Rolls-Royce
    • SEAT
    • Skoda
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Tata
    • Tesla
    • Toyota
    • Volkswagen
    • Volvo
    • Toate mărcile
    Topurile Automarket
    • Topul celor mai economice mașini de oraș
    • Cele rapide masini sub 30000 euro
    • Topul mașinilor cu cele mai mari consumuri
    • Top mașini diesel cu un consum incredibil de mic
    • Topul mașinilor de oraș cu cel mai mare portbagaj
    • Top SUV-uri cu cel mai mare portbagaj
    • Cele mai mici mașini disponibile pe piața din România
    • Cele mai mari mașini disponibile pe piața din România
    • Cele mai scumpe mașini disponibile la vânzare în România
    • Cele mai ieftine mașini din România
    • Cele mai ieftine SUV-uri mici din România
    • Topul mașinilor electrice cu cele mai mari baterii disponibile la noi în țară
    • Cele mai scumpe mașini electrice disponibile în România
    • Cele mai ieftine mașini electrice disponibile în România
  • RETRO
  • Login
Automarket.ro
×
  • Masini noi
  • Stiri
  • Aventour la feminin
  • Aventour la feminin 2023
  • RomanianRoads Luxury Edition
  • ElectricRomânia 2020
  • ElectricRomânia 2019
  • RomanianRoads 2019
  • Cu noul Duster in creierii muntilor
  • Un german in Transilvania
  • Pick-up Maraton Moldova 2017
  • Test Drive
  • Topuri
  • Retro
  • Login
  • Termeni si conditii
  • Descarca aplicatie

Kirotractor

  • Membru din 04.02.2016
  • Varsta 2026
  • Locatie nespecificat
  • Sex Masculin

Ultimele comentarii

 2333 in total
  • Tot la nemţi, Captur-2 1.33 TCe Intens 155 CP EDC7: 25.750 Euro (202 kmh şi suta-n 8,6 s.) Mai mărişor, cu stil mai simpatic, finisare nu chiar toc-toc şi echipare parcă mai bună ca T-Cross. Preţuri de listă trase la xerox, da-i clar că discounturile mai puţin, francezii fiind tradiţional mai darnici. Renault-ul va rămâne cred liderul segmentului... dar nu şi-n Germania, clar.
    Motorizare nouă pentru Volkswagen T-Cross: SUV-ul german va fi disponibil cu motorul de 1.5 litri benzină de 150 CP
  • Noi cam vorbim discuţii (interesante ce-i drept), din moment ce piaţa europeană nu are cum să fie o prioritate pentru Cybertruck. ...Şi chiar dac-ar veni aici în 2-3 ani, câţi dintre voi ar vrea să cumpere un pick-up de 5,88 m?? Trecând peste designul vomitiv, fie şi-n versiunea de bază -- la vreo 55.000 euro aici, dacă fără taxe va costa 40K USD "dincolo". Regia promovării e-pick-up-circărelii continuă însă pe nesimţitelea, "pur întâmplător" apărând simultan abureala GM-Barra, dar şi anunţuri de începere a precomenzilor de la Bollinger sau necunoscutul start-up (pe la noi) Lordstown Motors. ...Care se laudă cu 6,000 precomenzi pentru e-pick-up-ul Workhorse W-15 (n.b., nu atât de oribil ca Cyberpunk, ba chiar mai reuşit decât Rivian -- care musai vor sări şi ei la castană.)
    Tesla prezintă Cybertruck: pick-up electric cu capacitate de încărcare de 1.6 tone, autonomie de până la 800 de kilometri și tracțiune integrală
  • Bena e mică fiindcă n-are sigur aproape 6 m (5,88 mai exact) ca Cybertrosc-ul Tesla. Mai interesante ar fi de văzut noile Karma Revero GTS... şi mai ales SC2 Concept, una din cele mai reuşite siluete din ultima vreme.
    Karma dezvăluie un teaser pentru un viitor pick-up electric: potențial rival pentru noul Tesla Cybertruck
  • @inexo: Ne (sau doar ...îmi?) demonstrezi din nou, stimabile, că cele mai pasionante lupte sînt alea purtate pe câmpia cauzelor pierdute. ...Aparent pierdute, clar, dar asta rămâne între noi. ;-) Oi reveni însă la tema asta de-o importanţă nebănuită. Până atunci, pot doar să confirm că ultimul tău paragraf a fost demult... confirmat de toţi paper-clipaţii nazişti post-WW-II. În frunte cu Wern.her von Br.aun sau Rich. Geh.len (scriu în figuri din motive anti-A.I.-spy-subînţelese.) :-P
    Tesla prezintă Cybertruck: pick-up electric cu capacitate de încărcare de 1.6 tone, autonomie de până la 800 de kilometri și tracțiune integrală
  • La prima bungheală am crezut că-i 1 aprilie şi m-am trezit dintr-un "time lapse" de film SF d-ăla prost. Dar nu, nu-i vreo glumă. Nici măcar vreun concept-car bizar, ci versiunea finală DE SERIE, aleasă se pare de Musk personal din mai multe variante -- care în niciun caz nu puteau fi mai hidoase. ...Sigur însă mai scump de produs decât tablele astea îndoite simplist. Secta Teslaraţilor va fi mai mult ca sigur încântată de concretizarea ideii de "Brave New World" întru cea mai abisală uniformizare pur funcţională a mobilităţii. ...Care se va vinde însă în draci şi non-e-zombificaţilor, chiar dacă aduce c-un dric altoit c-un sicriu. :-)
    Tesla prezintă Cybertruck: pick-up electric cu capacitate de încărcare de 1.6 tone, autonomie de până la 800 de kilometri și tracțiune integrală
Pagina
12345...158159160...
  • CE MASINA /MASINI CONDUC Mazda 2 DE
  • CE MASINI AM MAI CONDUS Nenumarate
  • MASINA LA CARE VISEZ Nu visez masinarii :-)
  • TOP MASINI Nespecificat
imedia © 2006-2025 iMedia Plus Group.
Toate drepturile rezervate. Termeni şi condiţii
Ai sugestii sau intrebări?
Trimite-ne mesajul tău