• Home
  • ŞTIRI
    • Auto
    • Motorsport
    • Aventour la feminin
    • Aventour la feminin 2023
    • RomanianRoads Luxury Edition
  • TEST DRIVE
  • Maşini noi
    • Abarth
    • Alfa Romeo
    • Alpine
    • Aston Martin
    • Audi
    • Bentley
    • BMW
    • Citroen
    • Cupra
    • Dacia
    • DS
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • Geely
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Isuzu
    • Jaguar
    • Jeep
    • Kia
    • Lamborghini
    • Land Rover
    • Leapmotor
    • Lexus
    • Lotus
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes-Benz
    • MINI
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Peugeot
    • Porsche
    • Range Rover
    • Renault
    • Rolls-Royce
    • SEAT
    • Skoda
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Tata
    • Tesla
    • Toyota
    • Volkswagen
    • Volvo
    • Toate mărcile
    Topurile Automarket
    • Topul celor mai economice mașini de oraș
    • Cele rapide masini sub 30000 euro
    • Topul mașinilor cu cele mai mari consumuri
    • Top mașini diesel cu un consum incredibil de mic
    • Topul mașinilor de oraș cu cel mai mare portbagaj
    • Top SUV-uri cu cel mai mare portbagaj
    • Cele mai mici mașini disponibile pe piața din România
    • Cele mai mari mașini disponibile pe piața din România
    • Cele mai scumpe mașini disponibile la vânzare în România
    • Cele mai ieftine mașini din România
    • Cele mai ieftine SUV-uri mici din România
    • Topul mașinilor electrice cu cele mai mari baterii disponibile la noi în țară
    • Cele mai scumpe mașini electrice disponibile în România
    • Cele mai ieftine mașini electrice disponibile în România
  • RETRO
  • VERIFICĂ ISTORIC VEHICUL
  • Login
Automarket.ro
×
  • Masini noi
  • Stiri
  • Aventour la feminin
  • Aventour la feminin 2023
  • RomanianRoads Luxury Edition
  • Test Drive
  • Topuri
  • Retro
  • VERIFICĂ ISTORIC VEHICUL
  • Login
  • Termeni si conditii
  • Descarca aplicatie

zarnesteanu

  • Membru din 08.01.2013
  • Varsta 2027
  • Locatie nespecificat
  • Sex Masculin

Ultimele comentarii

 2045 in total
  • Erata: nu e "parasite", era de fapt "paraste", Dar magarul asta de calculator ma corecteaza ca la clasa intai. Si nu-l prind de fiecare data.
    Control la sediul BMW: Nemții sunt suspectați de formarea unui cartel cu Daimler și Volkswagen
  • Legenda spune ca de fapt din tot grupul, MB, BMW, Audi, Porsche, VW cei care i-au dat in gat pe ceilalti au fost ... Mercedes. Conform legilor europene, daca o firma ii "parasite" pe ceilalti e scutita de plata amenzilor extrem de mari, in cazul asta. Nu ma apuc sa comentez gestul celor de la Mercedes, nu pentru ca am Mercedes, ci pentru ca nu stiu toate dedesubturile si contextul in care s-au desfasurat evenimentele. Tot legenda spune ca BMW n-a apucat sa "coopereze" cu comisia europeana, altminteri nu avea loc nici o perchezitie la sediul firmei. Se pare ca toti ceilalti si-au pus actele la dispozitie in termenul acordat. In fine ... din afara nu sunt sigur ca e chiar atat de grav. Au cheltuit cu totii sume enorme pe dezvoltare si au vrut sa fie 100% ca si le recupereaza. Inainte sa vina ochiul oblic si faca ce stie cel mai bine. Pana una alta, eu abia astept sa vad prima masina electrica de serie. Serioasa. Cu minim 500 km, timp de incarcare sub 15 minute si pret accesibil clasei mijlocii. Intre timp, ne mai trecem vremea cu diesel gates si efecte secundare.
    Control la sediul BMW: Nemții sunt suspectați de formarea unui cartel cu Daimler și Volkswagen
  • Eu spun asta de ani de zile. Consumer Reports isi bate joc de cititori. Cand taoita camri avea probleme la directie de nu le mai puteau regla nici in service, CR le dadea maximul, cu ochii inchisi. Exemplele sunt multe iar unele chiar hilare. In ziua de azi si probabil din totdeauna, opinia publica este manipulata pe toate fronturile. De fapt in America de Nord sunt 6 corporatii care au in mana absolut tot ce tine de mass media. TV, internet, radio, presa scrisa, etc. Din astea 6 daca sunt 2 care sunt de fapt in spatele lor. Dar noi, punem boticul imediat ce CR ne indica directia in care trebuie sa mirosim :):):) Problemele tehnologice sunt cel putin teoretic rezolvate pentru masina electrica. Mai ramane doar ca bosul mare sa-si mute fondurile din petrol in energie regenerabila. Dar asta implica efort si curajul de a pasi in afara cercului de siguranta. Iar cand ai anual venituri de miliarde si poti invarti inca politica si economia dupa bunul plac, de ce nu? Automobilistic, totul depinde de urmatorii 5 ani, cand marii producatori vor incepe sa scoata masini electrice pentru omul de rand. Tesla a inceput. Sa vedem ceilalti cum ridica manusa.
    Tesla Model 3, calificativ mediu la fiabilitate din partea Consumer Reports. Americanii reacționează: "Publicația își înșeală cititorii"
  • Intr-adevar, spatele arata mult mai bine acum, Imi place stilul american al stopurilor, pe toata bara din spate. Fata de generatia precedenta e in mare pas inainte. Totusi, inca nu sunt total convins de profilul masinii, in special la partea din spate. Are inca aceeasi alura ca si Gen1, si poate inca nu sunt eu obisnuit cu caroseria asta. ... Poate nici farurile fata nu ma incanta foarte tare. In fine, nu vreau sa par negativist, pentru ca per total masina mi se pare fabuloasa. Interiorul este tipic Audi, adica high class atat la materiale cat si design. La fel ca si ceilalti, nu stiu daca chiar imi place renuntarea totala la butoanele fizice. Senzatia tactila la actionarea unui buton cromat, de calitate, este (inca) de neinlocuit. Ca sa nu spun ca m-ar indispune sa nu-mi ia comanda din prima sau mai rau, dupa cateva incercari sa nu poti face ceea ce vrei. Asta in timp ce conduci. Poate la viteza mare, in trafic sau intr-un oras aglomerat. Oricum, e genul de masina care imi face placere s-o vad pe strada, dar eu nu ma vad in postura de client. Sunt curios cu ce o sa vina CLS.
    Audi A7 Sportback ajunge la a doua generație: exterior conservator, butoanele fizice de la interior dispar, iar tehnologia e la ea acasă
  • Dulap uzat, scapat pe scari in timp ce era scos in strada in ziua de colectare a gunoiului. Probabil din cauza vitezei cu care a ajuns jos a fost clasificat la divizia de sport.
    Dubă cu pretenții sportive: Nissan Serena Nismo va veni la Salonul de la Tokyo
Pagina
12345...209210211...
  • CE MASINA /MASINI CONDUC Nespecificat
  • CE MASINI AM MAI CONDUS Nespecificat
  • MASINA LA CARE VISEZ Nespecificat
  • TOP MASINI Nespecificat
imedia © 2006-2026 iMedia Plus Group.
Toate drepturile rezervate. Termeni şi condiţii
Ai sugestii sau intrebări?
Trimite-ne mesajul tău