Te comporți ca un răsfățat și frustrat de 5 ani. Din cauza celor ca tine avem situația asta… este tragic și trist. Am spus asta în urmă cu ani buni. Când oameni slabi (ca tine) au început să producă dezastrul și erați plini de îngâmfare și ipocrizie.
Din păcate o să fie mai rău… mult mai rău. :(
Ultimele comentarii
3824 in total