Adrian… de acord la alcool peste o anumită limită, pentru ca este premeditat. In ceea ce privește depășirea cu peste 50 km a limitei sunt sigur ca toți șoferii au fost cel puțin o dată în această situație.
O complicație aproape inutilă. Nu să le simtă nimeni lipsa. Partea interesantă este ca cei din China devin mai practici și mai pragmatici.
La mulți ani!!!
Ultimele comentarii
3824 in total