Vineri, 25 August 2017  |  Modele noi
		    
    Numele Portofino, utilizat de Ferrari pentru înlocuitorul lui California T, a fost folosit în trecut și pe un concept Lamborghini
        Ferrari nu a mai folosit de mult numele unei localități în gama sa. Cu atât mai mult numele unui oraș turistic. Dacă mai luăm în calcul că a existat și un Lamborghini Portofino, atunci alegerea italienilor devine puțin ciudată.
    
    
        Marti, 31 Martie 2015  |  Premii auto
		    
    Premiul Red Dot: 18 maşini lansate în 2014, apreciate pentru design
        Ediţia de anul acesta a Red Dot Design Awards a adus şi 18 premii pentru maşini lansate în anul 2014. Printre constructorii cu cele mai multe distincţii se numără Ferrari, Mazda şi Volkswagen.
    
    
        Joi, 07 August 2014  |  Modele noi
		    
    Ferrari M458T: faceliftul lui 458 Italia vine cu motor turbo, putere impresionantă şi design nou
        Ferrari 458 Italia se pregăteşte de un facelift. El se va numi M458T şi va aduce supercarului un nou motor turbo. Debutul este aşteptat la Salonul de la Geneva.
    
    
        Miercuri, 12 Februarie 2014  |  Modele noi
		    
    Ferrari California-T, facelift-ul surpriză din Maranello
        Ferrari California a primit un facelift subtil, alături de un motor V8 twin-turbo de 560 CP şi 755 Nm. Modelul italian va debuta la Salonul Auto de la Geneva.
    
    Tag-uri similare
			Intrebari & Raspunsuri
			Close
			
		
		
					Inchide notificarea pentru 
					
						 
						 
						 
					
				
			




