• Home
  • ŞTIRI
    • Auto
    • Motorsport
    • Aventour la feminin
    • Aventour la feminin 2023
    • RomanianRoads Luxury Edition
  • TEST DRIVE
  • Maşini noi
    • Abarth
    • Alfa Romeo
    • Alpine
    • Aston Martin
    • Audi
    • Bentley
    • BMW
    • Citroen
    • Cupra
    • Dacia
    • DS
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • Geely
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Isuzu
    • Jaguar
    • Jeep
    • Kia
    • Lamborghini
    • Land Rover
    • Leapmotor
    • Lexus
    • Lotus
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes-Benz
    • MINI
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Peugeot
    • Porsche
    • Range Rover
    • Renault
    • Rolls-Royce
    • SEAT
    • Skoda
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Tata
    • Tesla
    • Toyota
    • Volkswagen
    • Volvo
    • Toate mărcile
    Topurile Automarket
    • Topul celor mai economice mașini de oraș
    • Cele rapide masini sub 30000 euro
    • Topul mașinilor cu cele mai mari consumuri
    • Top mașini diesel cu un consum incredibil de mic
    • Topul mașinilor de oraș cu cel mai mare portbagaj
    • Top SUV-uri cu cel mai mare portbagaj
    • Cele mai mici mașini disponibile pe piața din România
    • Cele mai mari mașini disponibile pe piața din România
    • Cele mai scumpe mașini disponibile la vânzare în România
    • Cele mai ieftine mașini din România
    • Cele mai ieftine SUV-uri mici din România
    • Topul mașinilor electrice cu cele mai mari baterii disponibile la noi în țară
    • Cele mai scumpe mașini electrice disponibile în România
    • Cele mai ieftine mașini electrice disponibile în România
  • RETRO
  • Login
Automarket.ro
×
  • Masini noi
  • Stiri
  • Aventour la feminin
  • Aventour la feminin 2023
  • RomanianRoads Luxury Edition
  • Test Drive
  • Topuri
  • Retro
  • Login
  • Termeni si conditii
  • Descarca aplicatie

Dutz

  • Membru din
  • Varsta 2026
  • Locatie nespecificat
  • Sex Masculin

Ultimele comentarii

 3743 in total
  • Verstappen este de pe alta planeta… ce este a lui este a lui. Posibil sa ajungă cel mai tare din parcare si de pe circuit (la numărul de pole, victorii, campionate etc.), deci toate bune si bravo lui, îl admir îl urmăresc si-i respect valoarea…., dar sa arunci cu mizerii in Hamilton, hai serios? Nu sunt fan Hamilton, dar totuși nu strica puțin respect… mă scuzați ;) PS din ce am prins eu de prin culise, fair-play-ul este cam ultimul lucru care se așteaptă de la un pilot de F1… li se cer doar rezultate, iar mizele le știm toți!!! Se blochează, se șicanează, se umblă la psihic șamd., ce fair-play vorbim? Este orice, dar nu fair-play… pararea mea!
    OFICIAL: Lewis Hamilton rămâne la Mercedes pentru încă două sezoane
  • După cum vezi, in afară de a repeta ca un papagal aceeași bazaconie, nu generezi nimic… pardon CO2, si cam atât. Cam de unde ai dedus tu ca sunt supărat? Din contra… îți dau apă la moara in așa fel mai scapă alții de tine, iar tu pui boticul imediat, si peștii mei de acvariu pot mai mult. Tu nu ai cum să mă superi… ești nevinovat :))
    OFICIAL: Acesta este BMW Neue Klasse, conceptul care anunță designul viitorului model produs în Ungaria
  • Eu nu te fac… doar remarc. Te descurci beton si singur. Plus ca ești sărit bine… așa ca lasă-l pe Inox, ca nu înțelegi nici 1% din ce spune omul.
    OFICIAL: Acesta este BMW Neue Klasse, conceptul care anunță designul viitorului model produs în Ungaria
  • O fi NEW bla, bla… dar si numele bate înspre Mercedes. Ca si fan BMW, client BMW… nu văd nimic promițător. Cum am spus XM mi se pare o “adunătura”, elemente de design contradictori, exagerări. Pare un transformers nefinalizat… si i-au mai tras si dunga aurie…. oribilă!!! Plus un preț astronomic… Mi-a zis unul din cei care încearcă s-o vândă, ca el si-ar lua Porsche… si eu :))) Am avut ocazia sa particip la o sesiune amplă (3 zile) in curtea lor si îmi pare ca nu știu încotro s-o apuce. Nu cred ca-a singuri in aceasta situația, iar factura o plătim noi, clienții :(((, deșiii-i unii n-au bani de mașini, nu conduc masini “adevărate”, n-au abilitați si termeni de comparație, n-au acces la nimic interesant, doar comentează din ceea ce cred ei așa de pe YouTube. PS hai omul cu vântul… bagă mare, nu te lăsa!!!
    OFICIAL: Acesta este BMW Neue Klasse, conceptul care anunță designul viitorului model produs în Ungaria
  • Scuze Dl.-e, era pentru un PR ratat :))) Am postat greșit
    OFICIAL: Acesta este BMW Neue Klasse, conceptul care anunță designul viitorului model produs în Ungaria
Pagina
12345...367368369...
  • CE MASINA /MASINI CONDUC Nespecificat
  • CE MASINI AM MAI CONDUS Nespecificat
  • MASINA LA CARE VISEZ Nespecificat
  • TOP MASINI Nespecificat
imedia © 2006-2026 iMedia Plus Group.
Toate drepturile rezervate. Termeni şi condiţii
Ai sugestii sau intrebări?
Trimite-ne mesajul tău