Marinescu

Sambata, 08 Septembrie 2012 | Formula 1

Formula 2: Marinescu a abandonat în prima cursă de la Hungaroring

Mihai Marinescu a abandonat în prima cursă de Formula 2 de la Hungaroring în urma unui incident în turul doi.
Joi, 29 Martie 2012 | Formula 1

Marinescu a încheiat pe locul 2 testele de F2 de la Silverstone

Mihai Marinescu a obţinut locul doi în ultima din cele patru părţi ale sesiunii de teste de Formula 2 de pe circuitul de la Silverstone.
Miercuri, 28 Martie 2012 | Formula 1

Marinescu, locul doi în testele de Formula 2 de la Silverstone

Mihai Marinescu a obţinut rezultate promiţătoare în testele de Formula 2 de pe circuitul de la Silverstone: locurile 4, 2 şi 14 în primele trei părţi ale sesiunii.
Miercuri, 14 Septembrie 2011 | Formula 1

F2: Marinescu speră să termine pe podium şi la Monza

Mihai Marinescu este optimist că poate termina pe podium cursele de la Monza din penultima etapă a sezonului de Formula 2.
Miercuri, 14 Aprilie 2010 | Formula 1

Iata ghidul complet al competitiei Formula 2!

Automarket va ofera un ghid complet al Formulei 2, competitie in care va concura si romanul Mihai Marinescu in sezonul 2010.

Marinescu, optimist inaintea debutului in Formula 2

Mihai Marinescu este multumit de rezultatele obtinute in testele din Formula 2 si priveste cu incredere spre prima cursa programata pentru acest weekend.
Luni, 12 Aprilie 2010 | Formula 1

Marinescu incheie testele din Formula 2 pe locul 11

Mihai Marinescu a ocupat locul 11 in ultima zi de teste din competitia Formula 2, insa romanul nu si-a asigurat inca prezenta pe grila de start a sezonului 2010.
Joi, 17 Decembrie 2009 | F1 TOP

EXCLUSIV: Mihai Marinescu cauta finantare pentru Formula 2

Mihai Marinescu spera sa gaseasca resurse financiare pentru a concura in sezonul 2010 al competitiei Formula 2.
Luni, 14 Decembrie 2009 | Formula 1

Mihai Marinescu a testat in Formula 2!

Pilotul roman Mihai Marinescu a testat in weekend un monopost de Formula 2 pe circuitul Algarve din Portugalia.
Marti, 26 Mai 2009 | F1 TOP

Mihai Marinescu a concurat in Seria Mondiala Renault la Monaco

Mihai Marinescu a concurat in acest weekend, la Monaco, in cea de-a doua sa cursa in World Series by Renault. Startul a fost insa unul cu ghinion pentru pilotul roman.

test, Formula 2, Silverstone, buget, finantare, Marinescu, exclusiv, Formula2, World Series Renault