Brands Hatch

Luni, 16 Iulie 2012 | Formula 1

Marinescu: "Sunt fericit că am revenit pe prima treaptă a podiumului"

Mihai Marinescu şi-a exprimat satisfacţia pentru victoria obţinută în Formula 2 la Brands Hatch după ce a ratat prezenţa pe podium în cursele de la Spa-Francorchamps.
Sambata, 11 Septembrie 2010 | Modele noi

Primele schiţe cu Toyota Avensis NGTC

Toyota a oferit publicului primele imagini cu Avensis NGTC, versiunea cu care echipa britanică GPR Motorsport va participa în cadrul British Touring Car Championship.
Luni, 02 August 2010 | Video

Pilotul olandez Chris Van der Drift a avut un accident spectaculos în acest weekend pe circuitul de la Brands Hatch în timpul etapei britanice a campionatului Superleague.
Luni, 19 Iulie 2010 | Formula 1

Marinescu, promovat pe locul şase în clasamentul cursei de la Brands Hatch

Mihai Marinescu a urcat pe locul şase în clasamentul celei de-a doua curse de la Brands Hatch, după ce Dean Stoneman a fost penalizat cu 20 de secunde la finalul evenimentului.
Vineri, 16 Iulie 2010 | Formula 1

Marinescu a terminat pe 17 a doua sesiune de antrenamente

Mihai Marinescu a stabilit al 17-lea timp în a doua sesiune de antrenamente în Formula 2 de la Brands Hatch.

Marinescu, locul 9 în antrenamentele de dimineaţă de la Brands Hatch

Mihai Marinescu a terminat pe locul 9 prima sesiune de antrenamente din cadrul etapei de Formula 2 de la Brands Hatch.
Miercuri, 14 Iulie 2010 | Formula 1

Marinescu, locul 13 în testele de Formula 2 de la Brands Hatch

Mihai Marinescu a ocupat locul 13 în sesiunea de teste de pe circuitul Brands Hatch din Marea Britanie.

video, accident, Marea Britanie, Mihai Marinescu, Formula 2, motorsport, video accident, Brands Hatch, accident motorsport