Robert Visoiu

Duminica, 13 Mai 2012 | F1 TOP

Vişoiu, locul 2 în cursa de GP3 de la Barcelona

Robert Vişoiu a terminat pe locul 2 cursa de duminică de GP3 de la Barcelona, după ce a ratat startul la plecarea din pole position.
Sambata, 12 Mai 2012 | F1 TOP

Vişoiu, locul 8 în prima cursă de GP3! Va pleca din pole în cursa de duminică!

Robert Vişoiu va pleca din pole position în cursa de duminică din GP3 după ce a terminat pe locul 8 cursa de sâmbătă de la Barcelona.
Sambata, 12 Mai 2012 | Formula 1

Vişoiu, locul 15 în calificările de GP3 de la Barcelona

Robert Vişoiu va pleca de pe poziţia a 15-a în prima cursă de GP3 de la Barcelona, care va avea loc sâmbătă cu începere de la ora 18:20.
Vineri, 11 Mai 2012 | Formula 1

Robert Vişoiu, locul 11 în antrenamentele de GP3 din Spania

Robert Vişoiu a ocupat locul 11 în sesiunea de antrenamente din cadrul primei etape din sezonul 2013 al competitiei GP3.
Vineri, 13 Aprilie 2012 | Formula 1

Robert Vişoiu, locul 2 în testele de GP3 de la Silverstone

Piteşteanul Robert Vişoiu a terminat pe locul 2 sesiunea de teste din competiţia GP3 de pe circuitul de la Silverstone.
Joi, 12 Aprilie 2012 | Formula 1

Robert Vişoiu, locul 7 în prima zi de teste de GP3 de la Silverstone

Piteşteanul Robert Vişoiu a terminat pe locul şapte cele două părţi ale primei zile de teste de GP3 din cadrul sesiunii de evaluare de la circuitul de la Silverstone.
Marti, 13 Martie 2012 | Formula 1

Robert Vişoiu încheie pe locul 5 testele de GP3 de la Barcelona

Robert Vişoiu a ocupat locurile 7 şi 5 în cele două părţi ale ultimei zile de teste de la Barcelona din cadrul competiţiei GP3.

Robert Vişoiu, locul 14 în testele de GP3 de la Barcelona

Robert Vişoiu a încheiat pe locul 14 prima zi de teste de la Barcelona din cadrul competiţiei GP3.
Joi, 23 Februarie 2012 | Formula 1

Robert Vişoiu a încheiat pe locul 11 testele de GP3 de la Estoril

Pilotul român Robert Vişoiu a ocupat locul 11 într-un clasament combinat al timpilor realizaţi în ultima zi de teste din competiţia GP3 de pe circuitul de la Estoril.
Miercuri, 22 Februarie 2012 | Formula 1

Robert Vişoiu, locul 12 în prima zi de teste de GP3 de la Estoril

Pilotul român Robert Vişoiu a ocupat locul 12 în prima zi de teste din competiţia GP3 desfăşurată pe circuitul de la Estoril.
Miercuri, 15 Februarie 2012 | F1 TOP

Robert Vişoiu va concura în GP3 în sezonul 2012!

Pilotul român Robert Vişoiu în vârstă de numai 16 ani va concura în acest an în competiţia GP3 pentru echipa Jenzer Motorsport.

teste, Spania, Mihai Marinescu, Formula 2, Silverstone, barcelona, Monaco, Monza, Spa-Francorchamps, Valencia