Sebastien Loeb promoveaza Citroen C6
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Citroen prezinta, in saptamana 20-25 august, o serie de reportaje consacrate triplului campion mondial de raliuri, Sebastien Loeb, pilotul de uzina Citroen Sport. Pe site-ul oficial al constructorului francez, www.citroen.com, puteti descoperi timp de o saptamana, impreuna cu Sebastien Loeb, modelul Citroen C6, noul automobil de serviciu al pilotului francez.
Incepand cu 20 august puteti descoperi, in fiecare zi, un nou reportaj in care Sebastien Loeb vorbeste despre masina sa. De la momentul in care a primit-o, impresiile sale dupa primii kilometri rulati, si pana la performantele ce caracterizeaza modelul Citroen C6.
Toate comentariile avizate ale pilotului de uzina Citroën se gasesc in exclusivitate pe site-ul citroen.com. Cu ajutorul acestor reportaje, Citroen incearca sa prezinte modelul C6, berlina de top a constructorului francez, intr-un mod complet diferit.
Adauga un comentariu
Ultimele stiri din General
-
Depășirea limitei de viteză cu 50 km/h va fi pedepsită cu închisoare în Franța, începând de câteva zile. Anterior, această încălcare a legii era pedepsită doar cu amendă. (29.12)
-
Un nou studiu realizat de americanii de la Consumer Reports relevă care au fost cele mai fiabile mărci auto în 2025. Primele 4 locuri sunt ocupate de mărci japoneze și există o schimbare pentru primul loc. (17.12)
-
Jaguar a negat oficial informația cu privire la presupusa concediere a lui Gerry McGovern, șeful de design al mărcii. Răspunsul mărcii britanice apare la două săptămâni după ce presa a raportat că omul din spatele controversatului concept Type 00 ar fi fost escortat afară din biroul său. (15.12)
-
Marcă auto italiană, readusă la viață după aproape 100 de ani

-
China interzice mânerele retractabile, acționate electric, din 2027

-
Grecia instalează camere radar cu AI. Peste 2.500 de amenzi în doar 4 zile

-
Suzuki pregătește 9 vehicule pentru Salonul Auto de la Tokyo

-
Ce se mai lansează prin alte părți: Lexus prezintă cea mai puternică versiune a lui RZ pentru Japonia




Comentarii (1)