VIDEO: Fifth Gear invită în ring Opel Insignia OPC şi Audi S4
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Tiff Needell scoate pe circuit două sedanuri de performanţă cu tracţiune integrală foarte populare. Opel Insignia OPC încearcă să se prezinte onorabil în faţa unui Audi S4 net superior.
Adauga un comentariu
Automarket nu este responsabil pentru acuratetea informatiilor din comentariile postate de cititori. Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile.
Ultimele stiri din Video
-
După ce acum câteva luni Ford Mustang GTD a stabilit un tur record pe legendarul circuit Nurburgring, iată că modelul american a reușit să scoată un nou tur record. Urmăriți videoclipul pentru a vedea turul etalon realizat de Mustang GTD. (08.05)
-
Cei de la carwow au realizat o liniuță de peste 3.000 de cai putere. Aceștia au pus față în față două modele Koenigsegg: Jesko Absolut și Regera. Aflați în video care dintre cele două hypercaruri suedeze a câștigat. (07.05)
-
Cei de la carwow au luat o Tesla Cybertruck și au pus-o față în față cu un Audi RSQ8 Performance într-o liniuță de electric vs termic. Aflați în video cine a câștigat. (06.05)
-
Ford renunță la dezvoltarea viitoarei arhitecturi pentru mașini electrice
-
Renault deschide comenzile pentru noul motor hibrid E-Tech 160 în România: start de la 24.700 euro
-
Primele imagini cu viitorul Volvo XC70: modelul revine după aproape 10 ani
-
Viitoarele modele Scout vor avea motoare Volkswagen produse în Mexic
-
Ford Kuga primește un pachet de design nou: jante de 20 de inch și plafon negru
Intrebari & Raspunsuri
Close
Inchide notificarea pentru
Comentarii (5)