Arta auto: calendarul Miss Tuning 2007
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Masini de colectie tunate, peisaje de poveste si fete superbe. Acestea sunt ingredientele calendarului semnat Christian Holznecht.
Fotograful german Christian Holznecht a prezentat la inceputul acestui an un supercalendar in care masinile tunate si fetele se afla la mare pret. Artistul suprinde in 12 fotografii de calitate ridicata tema “Los Angeles: soare, masini si fete frumoase!”.
Avem la dispozitie un superb Ford GT, un Pontiac GTO prezent in calendar direct din filul Triple X cu Vin Diesel, un Chrsyler 300C tunat de BTW Performance, un Cadillac Eldorado semnat de West Coast Customs, un Chevy Bel Air 55 Estate, un Ford Crown Victoria in haine de politist, un Ford Hot Rod in plina restaurare si un Jaguar XJ 220 in haine de gala.
Pe langa toate acestea, cateva fete dragute isi fac si ele numarul. Vizionare placuta!
Adauga un comentariu
Automarket nu este responsabil pentru acuratetea informatiilor din comentariile postate de cititori. Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile.
Ultimele stiri din General
-
Compania chineză BYD anunță că va acoperi integral daunele pentru sistemele de conducere semi-autonomă ale mașinilor sale în caz de accidente. Pentru moment, doar clienții din China vor beneficia de această acoperire. (02.06)
-
Nissan Qashqai e-Power, versiunea hibridă a modelului japonez, a finalizat un nou test de anduranță pe drumurile din Tasmania, Australia. Noul model a reușit să parcurgă turul Tasmaniei fără realimentare, pe o distanță de peste 1300 de kilometri. (01.06)
-
Luca di Montezemolo, fostul șef Ferrari, a criticat în termeni duri noul model Luce, primul model electric din istoria mărcii italiene. El a declarat că această mașină nu merită sigla Ferrari și speră ca aceasta să fie eliminată de pe acest model. (27.05)
-
Volkswagen: Mașinile cu motoare termice vor fi înlocuite în timp de cele electrice

-
Noul Fiat Grizzly: SUV cu două variante de caroserie

-
Prețuri noul Cupra Raval în România: start de la 26.000 de euro

-
Audi: prima imagine cu noua generație Q7

-
Noul Bentley Flying Spur facelift: design nou al farurilor și versiune de performanță S

Intrebari & Raspunsuri
Close
Inchide notificarea pentru














Comentarii (10)