Cea mai sexy Honda Civic
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Simoni Racing ne propune o galerie foto cu un model Civic Type-R aflat intr-o ipostaza mai mult decat senzuala.
Casa italiana Simoni Racing s-a remarcat prin performanta si sexualitate aduse modelelor pe care le-au avut in lucru. Cea de a doua parte este asigurata de prezenta unor domnisoare sumar imbracate care prezinta componenta senzuala a tuningului realizat.
Astfel, Simoni Racing au luat la lucru modelul Civic Type-R si l-au transformat intr-o adevarata nava spatiala. Interiorul reprezinta cel mai bun exemplu in acest sens.
Caracterul sportiv al modelului Civic Type-R, tunat de Simoni, este excelent pus in evidenta in fotografiile de prezentare.
Va prezentam o galerie foto, in care va lasam sa admirati combinatia dintre sportivitate si erotism, propusa de Simoni Racing.
Adauga un comentariu
Automarket nu este responsabil pentru acuratetea informatiilor din comentariile postate de cititori. Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile.
Ultimele stiri din Tuning
-
Brabus a prezentat oficial noile 800 Cabrio și XL 800 Cabrio. Cele două modele bazate pe Mercedes-AMG G63 primesc un motor V8 de 800 de cai putere și dotări specifice unei mașini pregătite pentru off-road. (25.11)
-
Tunerul Mansory a dezvoltat un pachet de modificări pentru noul BMW M5. Sistem de propulsie plug-in hybrid oferă acum 850 de cai putere, iar exteriorul a primit o serie de componente din fibră de carbon. (15.06)
-
Un dealer auto din Germania a dezvăluit un pachet de tuning pentru noua Dacia Duster. Noul model modificat este botezat Redust Sport și primește numeroase modificări vizuale, fără ca partea tehnică să fie atinsă. (18.02)
-
Porsche: „Ritmul de inovare al mărcilor chineze îți taie respirația”

-
Noul Opel Astra facelift: faruri LED adaptive și autonomie mărită pentru versiunea electrică

-
Noua Kia Seltos: SUV-ul subcompact ajunge acum și în Europa

-
Dacia deschide comenzile pentru noile Sandero și Sandero Stepway facelift: start de la 15.750 euro

-
Land Rover readuce pe piață clasicul Defender: culori noi, preluate de la Defender OCTA

Intrebari & Raspunsuri
Close
Inchide notificarea pentru






















Comentarii (2)