Galerie Foto: Tesla Roadster
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Tesla a publicat un pachet de fotografii cu noul supercar electric - Roadster. Enjoy!
Mult-asteptatul model Tesla Roadster este aproape de lansarea oficiala. Supercarul electric este unic deoarece poate parcurge 395 de kilometri cu un singur plin de curent.
Compania Tesla a realizat toate testele de siguranta, inclusiv cel de impact lateral, la care se inregistrasera anterior probleme, iar modelul este gata sa intre in productie.
Compania specializata in supercar-uri electrice a publicat o galerie foto cu noul model roadster electric.
Adauga un comentariu
Automarket nu este responsabil pentru acuratetea informatiilor din comentariile postate de cititori. Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile.
Ultimele stiri din Modele noi
-
Mitsubishi a lansat oficial noua generație Eclipse Cross. Cea de-a doua generație a SUV-ului compact este de acum exclusiv electrică și este primul astfel de model lansat după mai bine de un deceniu din partea mărcii japoneze. (18.09)
-
Kia a dezvăluit oficial un model nou pentru piața europeană. Acesta se numește K4 și este un hatchback de dimensiuni compacte disponibil cu 4 motorizări care dezvoltă până la 180 cai putere. (17.09)
-
Renault a prezentat oficial o variantă nouă pentru modelul electric 4 E-Tech. Noua variantă este botezată Societe Van și este o utilitară destinată exclusiv pieței din Franța. (17.09)
-
Euro 7 mai face o victimă: Audi va retrage motorul său cu 5 cilindri în 2027
-
Înlocuitorul lui Ford Focus va fi un SUV compact: lansare în 2027
-
Italienii prezintă un nou concept creat la cererea Volkswagen
-
Renault Megane electric, eclipsat de noile 4 și 5. Francezii schimbă strategia
-
Motoare BMW pe viitoarele modele Mercedes-Benz. Germanii din Stuttgart dezmint zvonurile
Intrebari & Raspunsuri
Close
Inchide notificarea pentru
simpla, functionala, perfomanta...
ce-un kef de condus mi-au facut aceste imagini... :)
O sa aiba succes si va deschide porti si pt alti producatori.
Mitsubishi este gata de lansarea modelului propri si cu siguranta ca si alti fabricanti au planuri similare.
Deja amunite parcari mari au instalat prize de incarcare pe gratis.
despre masina toate de bune...proiecte asemanatoare sunt din anii '50