Honda Accord Tourer Concept
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Niponii au prezentat conceptul din care vor produce viitoarea generatie a modelului Accord.
Honda a prezentat ultima sa noutate, Accord Tourer Concept. Conceptul ne da o indicicatie cu privire la modul in care va arata viitorul model de serie.
Versiunea de serie va fi disponibila pe piata la jumatatea anului viitor. Accord va avea dispune de o intreaga gama de motoare cu emisii scazute, fiind primul model care va ofere in toate optiunile de motorizare Euro 5.
Ne asteptam la doua motorizari pe benzina sustinute de propulsoare de 2.2 litri si 2.4 litri si la unul diesel de 2.2 litri, existent si pe actuala generatie a modelului Accord. Versiunea de productie va fi prezentata in versiunile sedan si Tourer la salonul auto de la Geneva.
Adauga un comentariu
Automarket nu este responsabil pentru acuratetea informatiilor din comentariile postate de cititori. Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile.
Ultimele stiri din IAA FRANKFURT 2007
-
Echipa Automarket a plecat la drum joi dimineata si, dupa popasuri dese, a ajuns in Romania sambata pe inserat. (18.09)
-
Mercedes a publicat noi imagini ale conceptului F700 si detalii despre tehnologia de care acesta dispune. (17.09)
-
Automarket va prezinta ultima parte a maratonului foto de la Salonul de la Frankfurt. Acestea sunt cele mai tari fete de la salonul german! (17.09)
-
OFICIAL: Hyundai prezintă noua generație Tucson

-
Noul Ferrari CZ26: exemplar unicat bazat pe SF90 Stradale

-
Opel marchează 35 de ani de la debutul primei generații Astra. Cel mai vândut Opel din istorie

-
Lamborghini lansează Revuelto SV: cel mai puternic Lamborghini de serie are 1.065 CP

-
Land Rover lansează Defender Dakar, versiunea de șosea a mașinii câștigătoare la Dakar

Intrebari & Raspunsuri
Close
Inchide notificarea pentru






Comentarii (0)