- Home
- ŞTIRI
- TEST DRIVE
-
Maşini noi
- Topul celor mai economice mașini de oraș
- Cele rapide masini sub 30000 euro
- Topul mașinilor cu cele mai mari consumuri
- Top mașini diesel cu un consum incredibil de mic
- Topul mașinilor de oraș cu cel mai mare portbagaj
- Top SUV-uri cu cel mai mare portbagaj
- Cele mai mici mașini disponibile pe piața din România
- Cele mai mari mașini disponibile pe piața din România
- Cele mai scumpe mașini disponibile la vânzare în România
- Cele mai ieftine mașini din România
- Cele mai ieftine SUV-uri mici din România
- Topul mașinilor electrice cu cele mai mari baterii disponibile la noi în țară
- Cele mai scumpe mașini electrice disponibile în România
- Cele mai ieftine mașini electrice disponibile în România
- RETRO
- VERIFICĂ ISTORIC VEHICUL
- Login
Intern
Ultimele stiri din Intern
-
Potrivit unui proiect de lege adoptat de către senatori, șoferii care nu prezintă documentele solicitate de către polițistul rutier nu vor mai fi sancționați, atunci când datele solicitate pot fi verificate prin accesarea bazelor de date oficiale. Votul final le aparține deputaților. (24.06)
-
Noul Audi A6 Allroad poate fi comandat la noi în țară. Modelul german este disponibil cu o singură motorizare, diesel, iar prețul începe de la 84.128 de euro cu TVA inclus. (22.06)
-
Noul Mercedes-Benz GLS facelift este acum disponibil în România. În țara noastră, noul model actualizat are un preț de pornire de 110.000 euro. (20.06)
Cele mai citite stiri
saptamana aceasta-
Skoda prezintă noul Peaq: navă amiral cu 7 locuri și 640 km autonomie

-
Zeekr a înregistrat un record de pre-comenzi pentru noul 7GT. Disponibil în România

-
Noul Morgan Midsummer Coupe: primul coupe al mărcii după 11 ani

-
PREMIERĂ: Am văzut pe viu noul Renault Megane electric facelift. 5 lucruri esențiale

-
Cântec de lebădă

- Vezi stirile dupa:
- Accidente exotice
- Advertorial
- Analiza Automarket
- Articole Pneuri
- Audi TechTalk
- Auto Tech
- Autoipoteze
- Automarket Info
- Concepte
- Cu noul Duster in creierii muntilor
- Dacia 50 de ani
- Detroit 2016 Live
- Duster connected by Orange
- Economic
- Electric challenge cu noul Nissan Leaf
- ElectricRomania
- ElectricRomania 2020
- Feature
- Formula 1
- Fotospion
- Gadget Test
- General
- GENEVA 2010
- GENEVA 2019
- Industrie
- Intern
- Interviu
- Masini autonome
- Masini electrice si hibride
- Mediu
- Michelin Experiences
- Mobilitatea pe înțelesul tuturor
- Modele noi
- Motorsport
- O lume nebuna
- Oameni si masini
- Opel Adam
- Pick-up Maraton Moldova 2017
- Premii auto
- Reportaj
- RomanianRoads
- Sfaturi si idei auto
- Siguranta
- STIATI CA...
- Tehnofuture
- Tehnologie
- Tuning
- Un german in Transilvania
- Video
Alfa Romeo
Aston Martin
Audi
BMW
Bentley
Bertone
Bugatti
Cadillac
Caparo
Caterham
Chery
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Corvette
Dacia
Daihatsu
Dodge
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
Geely
Giugiaro
Honda
Hover
Hummer
Hyundai
Infiniti
Jaguar
Jeep
Kia
Koenigsegg
Ktm
Lamborghini
Lancia
Land Rover
Lexus
Lincoln
Lotus
Mahindra
Maserati
Maybach
Mazda
McLaren
Mercedes
Mini
Mitsubishi
Morgan
Nissan
Noble
Opel
Pagani
Peugeot
Pininfarina
Pontiac
Porsche
Protoscar
Renault
Rinspeed
Roewe
Rolls-Royce
Rover
Saab
Saleen
Seat
Skoda
Smart
Spyker
SsangYong
Subaru
Suzuki
TVR
Tata
Tesla
Th!nk
Toyota
Virago
Volkswagen
Volvo
Wiesmann
Zagato
Ai sugestii sau intrebări?
Trimite-ne mesajul tău
Trimite-ne mesajul tău
Pasionatii Alfa Romeo s-au intalnit pe Transfagarasan






















Nu-ti mai baga unghia-n gat.
Numai bine.
SUPERBE POZELE.
Bai, da' chiar nu mai are nimeni simtul umorului pe aici?
@shumi: De ce mi-as baga unghia in gat? Ca n-am Alfa Romeo?
Ce mentalitate poti avea... Gooood!
@yoyo: NORMAL CA SUNT PARTIZANI. CREZI CA GRANDE PUNTO ALA CARE SE DA PREMIU LA CONCURS L-A CUMPARAT AUTOMARKETUL LA PRET DE LISTA??? :)))
Bravo alfa romeo club ca stie sa isi faca publicitate trimitand la site-urile de specialitate.....!Bravo automarket ca sustineti asa ceva!
Superbe sunt pozele!!!
Beton tzara avem!!!
Bravooooooooooooooooo!!!
Dupa cum am spus si in mesajul anterior, chiar eu am spus ca era doar o gluma rautacioasa, dar probabil nu esti capabil din punct de vedere inteloctual sa intelegi asta, fiindca stii cum se spune, ca "simtul umorului este apanajul oamenilor inteligenti".
Ma astept sa ma corectezi spunandu-mi ca se scrie corect "ambreiaj", si nu "apanaj"...:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Hai pa!
Bafta si drumuri uscate!
@Calin nu cred ce-ai scris, din simplu fapt ca la intalniri de genul asta exista reguli, nu mergi de capul tau.
Bine ca-s mai fiabili ursii vostri mah.Ramaneti la bmw-urile si vw voastre si punct.Dar macar din bun simt,atata timp cat nu stiti sigur un lucru,nu mai comentati.
Ontopic:felicitari alfaclub pt eveniment.Din partea unui membru AlfaAmore.:)
Bafta.sa auzim de bine
Se zice ca fiecare decenui,are cate un Hypercar.
2000-2010:Bugatti Veyron
1990-2000:McLaren F1
1980-1990:Lambo Diablo
Si acum,ei bine dragi beemeri aflati ca a existat o anume Alfa Romeo 33 STRADALE.Si in momentul de fata e considerata o minune a tehnicii.
PS:teme de casa:cautati si o sa vedeti cum si de unde a plecat Ferrari ;)