VIDEO: Iz indian în primul spot TV pentru Tata Nano
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Tata a scos pe piaţă primul spot TV pentru Tata Nano. Acesta abundă în elemente caracteristice Indiei.
via | Indian Autos Blog
Citeşte şi...
Adauga un comentariu
Automarket nu este responsabil pentru acuratetea informatiilor din comentariile postate de cititori. Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile.
Modele Tata in Romania
-
Tata Telcoline Preţ: n/a €
Ultimele stiri din Video
-
Lando Norris a mers pentru prima dată pe legendarul Nurburgring Nordschleife. Vezi mai sus impresiile campionului mondial de Formula 1 în clipul de mai sus. (02.06)
-
Britanicii de la carwow au realizat o liniuță între două supercaruri italiene. Aceștia au luat noul Lamborghini Temerario pentru a vedea dacă este mai rapid decât un Ferrari 296. Aflați în video care model a câștigat liniuța. (31.05)
-
Cei de la canalul de YouTube DragTimes au realizat o liniuță cu 2.750 CP între un hypercar și un supercar american. La start s-au aliniat Bugatti Chiron și Corvette ZR1X. Aflați în video care model a câștigat. (30.05)
-
Final de epocă: Volkswagen retrage cutia manuală din SUA

-
Prețuri noul Mercedes-Benz Clasa C electric în România: start de la 64.000 euro

-
Noul AC Cobra GT Coupe: motor V8 de 800 de cai putere

-
Noul KGM Torres facelift: butoane fizice pentru climatizare

-
Noi detalii despre Kia XCeed facelift: motoare mild-hybrid cu până la 180 CP

Intrebari & Raspunsuri
Close
Inchide notificarea pentru












S-au punctat foarte bine toate punctele forte ale exponentului industriei auto indiene
Reclamele noastre la detergenţi sunt opere cinematografice de valoare mondială pe lângă clipul ăsta. Mulţumesc Cerului că sunt de rasă albă şi născut în Europa.
La o masina Indiana e chiar ok.