Fiat tinteste sexul frumos cu editia 500C Pink
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Fiat cauta sa atraga un public feminin numeros cu varianta decapotabila a modelului 500. Italienii s-au gandit ca vanzarile ar putea fi impulsionate de o editie speciala, botezata Pink, disponibila pe mai multe piete europene.
Asa cum o spune si numele, versiunea limitata a modelului decapotabil vine cu o culoare speciala a caroseriei, un roz ce va fi adorat cu siguranta de sexul frumos. Editia Pink are la baza versiunea de 1.2 litri a modelului italian in nivelul de echipare Pop, la care se adauga o serie de echipamente speciale, oferite la un pret avantajos.
Viitoarele cliente sau clienti se vor bucura de jante de 16 inch din aliaj, de mai multe elemente cromate exterioare si de oglinzi vopsite in culoarea caroseriei. La interior, Fiat 500C Pink vine cu un volan si un schimbator imbracate in piele, cu un sistem multimedia Blue&Me, cu un set de covorase personalizate si cu o bancheta spate rabatabila fractionat.
via | autocar
Citeşte şi...
Adauga un comentariu
Ultimele stiri din Modele noi
-
Honda Civic tocmai a primit un facelift. Pe lista îmbunătățirilor regăsim o serie de modificări estetice discrete, atât la exterior cât și la interior, inclusiv jante noi și o culoare exterioară proaspătă. (01.08)
-
Honda a confirmat oficial o nouă generație pentru modelul Prelude. Modelul sportiv al japonezilor revine după o pauză de 24 de ani și va fi prezentat oficial în septembrie. (31.07)
-
Leapmotor va deschide comenzile pentru SUV-ul său electric B10 în România începând din luna septembrie. Modelul electric al chinezilor va fi plasat în gamă sub C10. (30.07)
-
Cireașa de pe tort
-
Ford: producția la uzina de la Craiova a crescut cu 26% în primele 6 luni
-
Cupra, record de vânzări în prima jumătate a anului 2025. Formentor rămâne vedeta
-
Opel Astra primește o versiune hibridă mai puternică: start de la 38.500 euro
-
Porsche 911, ediție specială pentru România: omagiu adus celebrului Transfăgărășan
Comentarii (1)