Fotospion: Noul C-Klasse
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Baietii de la Worldcarfans au prezentat, in premiera, fotografii spion cu viitoarul C-Klasse, aflata inca in lucru pentru cei de la Mercedes-Benz.
Ultimul model spionat de cei de la Worldcarfans este noul Mercedes-Benz C-Klasse, model care va aparea pe piata in anul 2008. Prezentarea oficiala a lui C-Klasse va avea loc la Salonul Auto de la Geneva de anul viitor.
Zvonurile arata ca in viitor vor fi disponibile o versiune coupe si una cabrio. Motorizarea de baza se limiteaza la un motor cu injectie directa cu 4 cilindri si cu o capacitate de 1.8 litri cu o putere care se va situa intre 150 si 190 cai. Versiunele de motorizare de 2.5 si 3.5 litri bazate pe un propulsor V6 vor avea 210 respectiv 270 cai putere.
AutoMarket va prezinta o galerie foto cu viitorul model de la Mercedes camuflat. Enjoy!
Adauga un comentariu
Automarket nu este responsabil pentru acuratetea informatiilor din comentariile postate de cititori. Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile.
Ultimele stiri din Fotospion
-
Au apărut în spațiul public primele imagini spion cu un viitor model Land Rover. Acesta este o versiune mai mică a lui Defender și este exclusiv electric, iar lansarea ar urma să aibă loc în 2027. (08.04)
-
Au apărut primele imagini cu noul Seat Ibiza facelift. Noua versiune actualizată a modelului subcompact spaniol va debuta mai târziu în acest an. (27.03)
-
Au apărut primele imagini spion cu viitorul Audi Q9. Acesta va fi cel mai mare SUV al mărcii germane și va avea un motor hibrid. (24.03)
-
Volkswagen va lansa modele noi cu motoare termice pe post de generator
-
Renault deschide comenzile pentru Austral facelift în România: start de la 31.000 euro
-
Noul Citroen C5 Aircross: SUV cu motorizări hibride PHEV și versiuni electrice
-
Universal apreciat
-
Chinezii lansează o marcă nouă de pick-up-uri. Va ajunge și în Europa
Intrebari & Raspunsuri
Close
Inchide notificarea pentru
Comentarii (0)