Galerie foto: cel mai epic Mercedes
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
O adevarata opera de arta a fost prezentata la Petersburg, un Mercedes M-Klasse pictat cu teme medievale.
Sankt Petersburg a inceput sa fie supranumit „Detroitul Estului”. Tot mai multi producatori isi deschid fabrici in vechea capitala rusa.
Sankt Petersburg a fost locul de prezentare a unui Mercedes M-Klasse, modificat artistic. O adevarata opera de arta, in care modelul M-Klasse a fost pictat cu diferite teme medievale.
Pe capota gasim un castel medieval, pictat intr-o atmosfera apocaliptica. Tema razboiului a fost expusa intens in aceasta opera de arta. Razboiul si razboinicii au fost prezentati ca principale motive ale epopeei medievale.
Adauga un comentariu
Automarket nu este responsabil pentru acuratetea informatiilor din comentariile postate de cititori. Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile.
Ultimele stiri din General
-
Toyota va avea un CEO nou începând din această primăvară. Kenta Kon va prelua această funcție și va fi noul CEO al mărcii japoneze din 1 aprilie. Acesta îl va înlocui pe Koji Sato, care va deveni noul vicepreședinte al mărcii. (06.02)
-
Noua siglă ușor restilizată a celor de la BMW, introdusă odată cu lansarea noului iX3, va fi prezentă pe toate modelele mărcii începând din februarie. Noua siglă primește schimbări subtile, printre care culori ușor rearanjate și o textură nouă. (02.02)
-
Porsche a anunțat un nou șef de design și marchează un final de epocă în acest departament. După 22 de ani, Michael Maurer va fi înlocuit de către Tobias Suhlmann, fostul șef de design al celor de la McLaren. (29.01)
-
Volkswagen Touareg, cel mai vândut SUV premium din România în 2025

-
BMW: Noua siglă văzută pe iX3 va fi prezentă pe toate modelele din februarie

-
BMW dă startul producției de pre-serie a noului i3

-
Renaștere

-
Noul Volkswagen Transporter Sportline: versiune sportivă, cu suspensie nouă și jante de 19 inch

Intrebari & Raspunsuri
Close
Inchide notificarea pentru

















Comentarii (3)