Personalizeaza-ti masina!
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Daca va plac diferitele moduri de personalizare a masinii dumneavoastra, francezii de la Pidplates va ofera o surpriza foarte interesanta. Acestia dau posibilitatea fiecarui client de a-si crea propriile caractere de identificare personala gratie autocolantelor cromate care se pot aplica in orice parte a masinii. Pidplates mizeaza pe faptul ca autocolantele ridica nivelurile de eleganta, de prestanta si de stil ale oricarui model.
Literele cromate sunt create printr-un procedeu de mulaj prin injectie si sunt fabricate la aceleasi standarde si in acelasi mod in care constructorii isi creeaza propriile logo-uri sau caractere utilizate la denumirea modelelor. Obiectivul declarat al acestor autocolante este acela de a va face cunoscuta compania, numele, e-mailul, site-ul de internet sau pur si simplu de a ii amuza pe partenerii de trafic cu slogane care mai de care mai traznite.
Pretul unui astfel de moft este de 49 de euro si, pe langa faptul ca literele se pot aplica pe caroseriile masinilor, acestea isi pot gasi foarte bine locul pe birouri, pe monitoare si in general pe orice obiect care poate suferi transformari de personalizare. Pidplates (AICI puteti accesa site-ul oficial) nu este prima companie de personalizare de acest tip a masinilor, cei de la nameyourporsche.com deschizand acest tip de afacere.
Automarket v-a vorbit si despre acestia acum cateva luni.Adauga un comentariu
Ultimele stiri din General
-
Porsche a stabilit un nou record pe Nurburgring cu modelul electric Taycan Turbo GT echipat cu pachetul Manthey. Modelul electric cu noul pachet de performanță este acum cea mai rapidă berlină electrică de clasă Executive pe circuitul german. (08.05)
-
Guvernul Elveției a decis să elimine oficial interdicția curselor pe circuite, la 71 de ani după ce au fost interzise. Motorsportul va fi din nou permis în întregime începând din 1 iulie. (08.05)
-
Volkswagen a stabilit un nou record pe Nurburgring Nordschleife. Modelul Golf GTI Edition 50 este, oficial, cea mai rapidă mașină cu tracțiune față pe legendarul circuit german, reușind să doboare vechiul record al lui Honda Civic Type R. (07.05)
-
Adio, Volkswagen Touran. Producția modelului ajunge la final după 24 de ani

-
BYD și viitorul mobilității de familie: conceptul Ocean-V, prezentat la Beijing

-
Ediție limitată pentru Skoda Fabia: vor exista doar 125 de exemplare

-
Rețetă îmbunătățită

-
OFICIAL: Primele imagini cu interiorul noului Audi Q9: portiere cu deschidere automată













Comentarii (1)