VIDEO: Constructia manuala a motorului lui Veyron
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Vezi cum se construieste, 100% manual, motorul de 1001 cai putere al celui mai rapid supercar de serie al lumii.
Citeşte şi...
Adauga un comentariu
Automarket nu este responsabil pentru acuratetea informatiilor din comentariile postate de cititori. Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile.
Ultimele stiri din Video
-
Cei de la DragTimes au realizat o liniuță de peste 2.000 de cai putere. Aceștia au luat noul Chevrolet Corvette C8 ZR1 cu 1.064 de cai putere și l-au pus față în față cu o Tesla Model S Plaid, care vine la pachet cu 1.020 de cai putere. Aflați în video ci (21.08)
-
Noul BMW M4 CS a realizat un tur pe legendarul circuit Nurburgring Nordschleife. Acesta a completat un tur în 7 minute și 21 de secunde. Urmăriți aici turul modelului german. (20.08)
-
Cei de la DragTimes au realizat o liniuță de aproape 2.000 de cai putere. Aceștia au luat noul Chevrolet Corvette C8 ZR1 care vine la pachet cu 1.064 de cai putere și l-au pus față în față cu un Porsche 911 Turbo S. Aflați care model a câștigat liniuța. (19.08)
-
Lexus a prezentat în premieră mondială noul Sport Concept
-
Ce-am fost și ce-am ajuns
-
Genesis a început să testeze noul său prototip de anduranță pentru Le Mans
-
Vânzările de electrice, în creștere la nivel global. China și Europa, cele mai performante piețe
-
Primul Batmobil adevărat! Noul Mahindra BE 6 Batman Edition
Intrebari & Raspunsuri
Close
Inchide notificarea pentru
sau lucruri de calitate in general.nu cred ca est-europenii au 3 c..e.
btw..cre-ca asta tot articolul vostru e
http://www.automarket.ro/stiri/ssc-ultimate-aero-tt-a-atins-411-kmh-6227.html
dupa cum chiar voi scriati acum ceva timp, veyron nu mai e cea mai rapida masina de serie din lume .. google search: SSC (shelby super car)
VW asta unu la mana...si doi la mana normal ca "fraierii" de la Mercedes care fac tiruri le transporta "marfa" pentru ca Bugatti face doar supercaruri nu si tiruri,aaaa si mai exista si un trei la mana...numai face pe desteptul numai sa te aflii in treaba...ok?:P
Hai take care...papa!MS