Astazi ai CHAT LIVE pe Automarket cu cel mai cunoscut designer auto roman
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Automarket v-a pregatit pentru dupa-amiaza zilei de vineri o surpriza interesanta. Vom inaugura primul CHAT LIVE din istoria site-urilor auto autohtone, primul invitat in redactia noastra urmand sa fie Mihai Panaitescu, cel mai cunoscut designer auto roman al momentului.
Castigator al unor premii internationale foarte apreciate la nivel mondial, Mihai Panaitescu a studiat designul industrial la Torino, a fost curtat de cei mai mari constructori mondiali si acum lucreaza la Tokyo, unde proiecteaza concepte pentru Toyota.
Mihai va raspunde intrebarilor pe care i le veti adresa, va va da detalii despre ceea ce face el acum la Toyota si va povesti secretul ascensiunii sale in elita industriei auto la doar 22 de ani.
Pentru a dialoga LIVE cu Mihai Panaitescu, intra pe Automarket.ro vineri, la ora 17:00. Cea mai interesanta intrebare, aleasa ulterior de tanarul designer roman, va fi premiata cu o macheta Range Rover Sport 1:18.
INSCRIE-TE AICI pentru si vei primi un reminder cu o jumatate de ora inainte de startul chat-ului de vineri.
Citeşte şi...
Adauga un comentariu
Ultimele stiri din General
-
Porsche a stabilit un nou record pe Nurburgring cu modelul electric Taycan Turbo GT echipat cu pachetul Manthey. Modelul electric cu noul pachet de performanță este acum cea mai rapidă berlină electrică de clasă Executive pe circuitul german. (08.05)
-
Guvernul Elveției a decis să elimine oficial interdicția curselor pe circuite, la 71 de ani după ce au fost interzise. Motorsportul va fi din nou permis în întregime începând din 1 iulie. (08.05)
-
Volkswagen a stabilit un nou record pe Nurburgring Nordschleife. Modelul Golf GTI Edition 50 este, oficial, cea mai rapidă mașină cu tracțiune față pe legendarul circuit german, reușind să doboare vechiul record al lui Honda Civic Type R. (07.05)
-
Noul MG4 Urban poate fi comandat în România: start de la 20.000 de euro

-
Motorizare nouă pentru Renault Clio: benzină+GPL și 1.450 km autonomie totală

-
Marca Oltcit, reînregistrată de Ford Otosan: fosta marcă românească va fi protejată

-
Audi readuce la viață o mașină care a stabilit un record de viteză în anii ’30

-
INTERVIU: Co CEO MATEROM, importator al mărcii LEPAS în România: "Vrem să vindem 700 de unități până la finalul anului"














si se transforma si automarket in ProSport, GSP sau Sport.ro
felicitarile mele , BAFTA IN CONTINUARE !!!!
Si sa fie si ceva off topic, pt. Mircea: in legatura cu premiul de la clasamentul general f1Champ, ti-am scris si tie si colegei tale, dar nu am primit raspuns. se mai poate rezolva ceva?