Galerie Foto: Raliul Iordaniei (1)
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Va prezentam o galerie foto cu primele imagini reprezentative pentru Raliul Iordaniei, a 5-a etapa din WRC. Via | LatPhotographic
///
Citeşte şi...
Adauga un comentariu
Automarket nu este responsabil pentru acuratetea informatiilor din comentariile postate de cititori. Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile.
Ultimele stiri din Video
-
Sebastian Loeb si Mikko Hirvonen se vor lupta in Raliul din Tara Galilor pentru titlul de campion in WRC in sezonul 2009. Ultima etapa din campionatul WRC va avea loc in weekendul 23-25 octombrie. (05.10)
-
Edwin Keleti si Victor Ponta au prezentat masina cu care vor debuta in WRC. Cei doi vor debuta la etapa din Spania din 30 septembrie la bordul unui Renault Clio R3 Maxi Evo. (10.09)
-
Dublul campion mondial de WRC Marcus Gronholm se intoarce in competitia la care a excelat la bordul unui Subaru Impreza. (26.02)
-
Noul Jeep Compass pentru Europa: cel mai aerodinamic model din istoria mărcii
-
Se scumpește rovinieta: șoferii vor plăti 50 de euro pe an, în loc de 28 de euro
-
Pericol iminent
-
Noua Kia EV5 ajunge acum și în Europa: autonomie de 530 kilometri
-
VLE, viitoarea utilitară electrică Mercedes-Benz, a parcurs 1.090 de kilometri în 13 ore
Intrebari & Raspunsuri
Close
Inchide notificarea pentru
Comentarii (0)