Saab 9-3 sedan, spionat 100%
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Va prezentam fotografii spion cu viitorul model Saab 9-3 sedan. Noua generatie a sedanului suedez este mult mai agresiva.
Saab este un producator auto care nu se deranjeaza sa-si ascunda viitoarele modele. Dupa ce v-am prezentat fotografii cu modelul 9-3 Cabrio , acum am intrat in posesia fotografiilor cu viitorul sedan Saab 9-3.
Viitorul sedan suedez este inspirat din conceptul Aero X , prezentat la Geneva in 2006. Mai precis spus, Saab 9-3 sedan preia elemente ale conceptului, dar nu poate fi vorba de o interpretare a acestuia.
Din fotografii putem observa ca viitorul sedan este mult mai agresiv decat actuala generatie, influenta a prototipului Aero X.
Adauga un comentariu
Automarket nu este responsabil pentru acuratetea informatiilor din comentariile postate de cititori. Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile.
Ultimele stiri din Fotospion
-
Au apărut primele imagini spion cu viitoarea Dacia C-Neo. Acesta este numele provizoriu al unui viitor model de clasă compactă, care promite să fie un rival pentru Skoda Octavia și care va fi lansat în 2026. (25.11)
-
Au apărut primele imagini spion cu viitoarea generație electrică a lui Mercedes-Benz Clasa E. Noul model va fi lansat în 2027 și va înlocui actualul EQE. (20.11)
-
Au apărut primele fotografii spion cu noua generație Audi RS6 Sedan. Noul model de performanță urmează să fie lansat oficial în 2027. (18.11)
-
Chinezii, tot mai aproape de producerea în masă a bateriilor solid-state: 1.500 km autonomie

-
BMW lansează noul X5 Legacy Edition în România: costă 83.370 de euro

-
Renault deschide comenzile în România pentru noile Austral și Rafale facelift

-
Skoda anunță o nouă motorizare plug-in hybrid pentru Superb: 272 de cai putere

-
Ford vrea să aducă înapoi hatchback-uri și berline în Europa

Intrebari & Raspunsuri
Close
Inchide notificarea pentru





Comentarii (0)