VIDEO: Fifth Gear testează noul Alfa Romeo Giulietta
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Vicki Butler Henderson testează pentru Fifth Gear cel mai nou model Alfa Romeo, compactul Giulietta. Vicki raporteaza modelul italian la liderul absolut al segmentului, Volkswagen Golf.
Citeşte şi...
Adauga un comentariu
Automarket nu este responsabil pentru acuratetea informatiilor din comentariile postate de cititori. Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile.
Modele Alfa Romeo in Romania
-
Alfa Romeo 4C Preţ: 66.960 €
-
Alfa Romeo 4C Spider Preţ: 76.880 €
-
Alfa Romeo Giulia Preţ: 33.825 - 73.185 €
-
Alfa Romeo Giulietta Preţ: 21.619 - 29.750 €
-
Alfa Romeo Stelvio Preţ: n/a - 96.250 €
Ultimele stiri din Video
-
Cei de la carwow au realizat un test de autonomie cu cele mai rapide mașini electrice. Este vorba despre Tesla Model S Plaid, Lotus Emeya R și Audi RS e-tron GT Performance. Află în video care mașină s-a descurcat cel mai bine. (02.05)
-
Care model hot hatch este cel mai rapid atunci când este modificat? Pentru asta, cei de la Officially Gassed au aliniat 4 modele, toate modificate: Volkswagen Golf GTI, Ford Focus RS, Honda Civic Type R și Opel Corsa VXR. Aflați în video cine a avut de câ (30.04)
-
Cei de la carwow au pus față în față pentru o liniuță un BMW M4 Competition și un Porsche Cayenne Turbo. Aflați în video care model german a iețit victorios. (29.04)
-
Volkswagen va lansa modele noi cu motoare termice pe post de generator
-
Noul Citroen C5 Aircross: SUV cu motorizări hibride PHEV și versiuni electrice
-
Renault deschide comenzile pentru Austral facelift în România: start de la 31.000 euro
-
Primele imagini cu viitoarea Alfa Romeo Stelvio
-
Următorul BMW M3 va avea un nou motor pe benzină
Intrebari & Raspunsuri
Close
Inchide notificarea pentru
"Where Megane RenaultSports or Golf GTIs keep on giving no matter how much they're pushed, the Cloverleaf doesn't become better the quicker you go. The steering bucks around in your hands more and the damping can't keep up with the higher speeds. Go barrelling into a corner in the Alfa too hard and the car gets too nose heavy, with no sensation of the Cloverleaf pivoting around you like the best hot hatches have. The natural chassis balance isn't quite there."
Si fata asta e maritata!La naiba!:D
Sa vedeti cum testeaza ea SUBARU ...
si referitor la acest test, eu nu cred ca exista masina fara defecte si mai lasati-ma in pace cu Golf-ul, e atata ridicat in slavi de parca ar fi perfect...o coacaza, ptr banii pe care ii dai pe el ar trebui sa fie placat cu aur.Cine neaga perfomantele Giuliettei o face doar din invidie.Punct!
@schumi indeed K.O ...si are DOAR 25hp in plus
gti acceleration 6.9
giulietta 1750 tbi 6.8
Dar stiu sigur ca nu sunt "turma"!!!!!