VIDEO: Mika Salo isi prezinta noua masina, un Camaro de 600 CP
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Fostul pilot de Formula 1 Mika Salo a fost invitat de la olandezii de la Autoblog.nl sa isi prezinte noua masina, un Chevrolet Camaro V8 supraalimentat, care furnizeaza 600 CP.
Citeşte şi...
Adauga un comentariu
Automarket nu este responsabil pentru acuratetea informatiilor din comentariile postate de cititori. Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile.
Ultimele stiri din Video
-
Britanicii de la carwow au realizat o liniuță între un Porsche Carrera GT și un TWR Supercat. Modelul german vine la pachet cu un V10 aspirat natural care dezvoltă 612 CP, în timp ce TWR ascunde un V12 supraalimentat care dezvoltă 660 CP. Aflați în video (16.08)
-
Cei de la The Fast Lane Cars au realizat o liniuță între două generații Toyota Land Cruiser. Este vorba despre noul model, cu motor cu 4 cilindri, și Land Cruiser V8. Aflați în video câștigătorul. (15.08)
-
Care model este cel mai rapid în această liniuță istorică: BMW M5 E39, BMW M5 E60, Mercedes-AMG E55 W211 sau Mercedes-AMG E63 W211? Aflați în video. (11.08)
-
Dacia deschide comenzile pentru cel mai puternic Sandero: start de la 19.700 euro

-
Noul Ferrari CZ26: exemplar unicat bazat pe SF90 Stradale

-
Lamborghini lansează Revuelto SV: cel mai puternic Lamborghini de serie are 1.065 CP

-
Opel marchează 35 de ani de la debutul primei generații Astra. Cel mai vândut Opel din istorie

-
Land Rover lansează Defender Dakar, versiunea de șosea a mașinii câștigătoare la Dakar

Intrebari & Raspunsuri
Close
Inchide notificarea pentru












Comentarii (2)