VIDEO: Top Gear a testat VW Golf GTI W12
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Prototipul VW Golf W12 de 6.0 litri si 650 CP a fost testat de celebrul prezentator Jeremy Clarkson.
Adauga un comentariu
Automarket nu este responsabil pentru acuratetea informatiilor din comentariile postate de cititori. Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile.
Ultimele stiri din Video
-
Cei de la CarExpert au realizat o liniuță între două dintre cele mai apreciate modele Ferrari. Este vorba despre modelul 458 Speciale și 488 Pista. Aflați în video care model Ferrari a câștigat liniuța. (05.09)
-
Britanicii de la carwow au realizat un test de autonomie cu cele mai noi SUV-uri electrice de pe piață. Testul s-a realizat cu următoarele modele: BMW iX, Audi Q6 e-tron, Kia EV9, Genesis GV70 și Polestar 3. Aflați în video care model s-a descurcat cel ma (04.09)
-
Cei de la Ford au trimis prototipul F-150 Lightning SuperTruck pe Nurburgring. Acesta a completat un tur în 6 minute și 43 de secunde, fiind al 5-lea cel mai rapid prototip de pe legendarul circuit din Germania. Puteți urmări aici turul de la bord. (02.09)
-
Noua Kia Stonic: design nou și motorizare mild-hybrid
-
Noul BYD Seal 6 DM-i: model hibrid cu autonomie electrică de 105 kilometri și preț de 36.500 euro
-
Dacia anunță motorizări noi pentru Duster și Bigster: 150 CP și 4x4 cu transmisie automată
-
Mercedes-Benz va înceta producția modelelor EQE și EQE SUV în 2026
-
BMW prezintă Vision CE, un concept de scuter electric ce elimină nevoia de cască
Intrebari & Raspunsuri
Close
Inchide notificarea pentru
Asta e....masina facuta in graba.
Daca nu ...varba voastra timp pierdut si bani aruncati !
Sau sa fie pentru imaginea marcii ..inestitia
?
Adica unu care are golf 1.4 poate sa duca in eroare un subaru daca-si dezlipeste actipildu' !
viata - viata !!!
In rest super look si super motor.
oricum daca te prinde un subaru nu te face. numai daca e lucrat pe la 600-700 cai, si atunci te cam faci de rusine cu golfw12. masina mai trebuie imbunatatita si facut teste la greu cu ea daca vrei sa o si vinzi. pentru cei carcotasi() acest tip de masina este pentru cei care au ceva bani in buzunare si "cojones" sa conduca asa ceva si nu va mai bagati in disctui care va depasesc. pt FreeFo': tu stii ce vrei si ce poti, alegerea ta e beton, masina usoara si destul de puternica usor de intretinut si daca mai strangi ceva bani o si imbunatatesti un pic. pt Tibi: un "show car" este o masina pe care o impingi in show, in loc de motor are macheta si alte treburi de astea.
daca am suparat pe cineva sa se pune sa citeasca si dupa aia vorbim. cu respect, adi