Galerie foto: Mitsubishi Prototype S
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Mitsubishi va aduce la Geneva Prototype S, conceptul care va sta la baza noului Lancer hatchback, tintit spre piata europeana.
Dupa ce ieri va anuntam ca Mitsubishi va aduce la Geneva varianta hatchback a modelului Lancer, inspirata din conceptul Prototype S, revenim astazi cu un set de imagini noi, dezvaluite de oficialii grupului japonez.
Prototype S spera sa castige admiratia publicului la salonul elvetian, Mitsubishi tintind un nou segment de piata in Europa, unde vrea sa vanda peste 70% din productia viitorului lancer hatchback.
Citeşte şi...
Adauga un comentariu
Automarket nu este responsabil pentru acuratetea informatiilor din comentariile postate de cititori. Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile.
Modele Mitsubishi in Romania
-
Mitsubishi ASX Preţ: 17.981 - 28.905 €
-
Mitsubishi Eclipse Cross Preţ: 24.228 - 33.629 €
-
Mitsubishi L200 4 usi Preţ: 24.919 - 34.201 €
-
Mitsubishi Outlander Preţ: 24.609 - 45.434 €
-
Mitsubishi Outlander PHEV facelift Preţ: 42.352 €
-
Mitsubishi Pajero Preţ: 32.988 - 45.696 €
Ultimele stiri din GENEVA 2008
-
Dupa 4750 de kilometri si 9 zile petrecute in Europa, Automarket s-a intors la Bucuresti. Pregatim Salonul de la Paris! (11.03)
-
Pe langa zecile de premiere mondiale, standurile Salonului Auto de la Geneva au gazduit si prezente feminine superbe. (10.03)
-
Lotus a lansat la Geneva un nou model entry-level, botezat 2-Eleven, care costa 34.695 de euro. (10.03)
-
Skoda prezintă noul Peaq: navă amiral cu 7 locuri și 640 km autonomie

-
JD Power publică topul calității din industria auto: Ford, numărul 1 la mărcile de volum

-
Zeekr a înregistrat un record de pre-comenzi pentru noul 7GT. Disponibil în România

-
Noul Morgan Midsummer Coupe: primul coupe al mărcii după 11 ani

-
Cântec de lebădă

Intrebari & Raspunsuri
Close
Inchide notificarea pentru






















Comentarii (1)