Mazda2 in trei versiuni colorate
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Mazda2 va fi prezenta la Salonul de tuning de la Tokyo cu trei versiuni speciale pregatite de divizia de performanta.
Dupa ce ieri v-am anuntat ca divizia de performanta a japonezilor de la Mazda va aduce la Salonul de tuning de la Tokyo o versiune sportiva a modelului MX5/Miata, revenim astazi cu o noua premiera a subsidiarei Ford.
MazdaSpeed a pregatit trei versiuni speciale ale mini modelului Mazda2, individualizate prin cele trei culori deosebite ale caroseriei (rosu, verde, albastru), regasite si la interior. Pasagerii se vor bucura de tapiserie in culoarea exteriorului, volan imbracat in piele si portiere cu insertii colorate.
Ramane de vazut daca aceste trei versiuni vor ramane doar in faza de concept sau vor fi materializate de constructorul japonez.
Citeşte şi...
Adauga un comentariu
Automarket nu este responsabil pentru acuratetea informatiilor din comentariile postate de cititori. Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile.
Modele Mazda in Romania
-
Mazda 2 (2014-prezent) Preţ: 10.490 - 19.390 €
-
Mazda 3 Preţ: 19.900 - 23.090 €
-
Mazda 3 facelift Preţ: 15.290 - 26.390 €
-
Mazda 3 Sedan facelift Preţ: 16.790 - 26.390 €
-
Mazda 6 Preţ: 25.190 - 35.990 €
-
Mazda 6 Tourer Preţ: 25.190 - 37.990 €
-
Mazda CX-3 facelift Preţ: 22.590 €
-
Mazda CX-5 Preţ: 22.490 - 40.190 €
-
Mazda MX-5 (2014-prezent) Preţ: 20.090 - 28.290 €
-
Mazda MX-5 RF Preţ: 25.890 - 33.190 €
Ultimele stiri din Concepte
-
Producătorul francez a prezentat conceptul Renault R-Space Lab, un prototip spectaculos care reia clar ideea de monovolum pe care Renault a abandonat-o în 2023, când a transformat a șasea generație Espace într-un SUV. (10.03)
-
Renault a prezentat oficial noul concept Bridger. Acesta anunță un viitor SUV electrificat, care va fi disponibil pe piețele internaționale începând din 2027. (10.03)
-
Renault a dezvăluit oficial numele celui mai nou concept, care urmează să fie prezentat săptămâna viitoare. Conceptul va purta numele Bridger și anunță un viitor SUV de dimensiuni compacte. (04.03)
-
Noua Omoda 7, lansată oficial în România: start de la 39.990 euro

-
Electric sau hibrid? Redacția Automarket răspunde cu ajutorul a două modele electrificate Renault

-
Noul Jeep Compass, lansat în România: start de la 34.500 euro

-
Noutăți pentru Skoda Elroq și Enyaq: sistem multimedia nou și baterii LFP

-
(P) Toyota C-HR+ electric: SUV-ul coupe revine într-o formă complet nouă, cu până la 343 CP și autonomie de 600 km

Intrebari & Raspunsuri
Close
Inchide notificarea pentru

















Comentarii (1)