VIDEO: Maybach Zeppelin, cea mai luxoasa versiune a modelelor 57 si 62
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Zeppelin este un nume reinviat de Maybach pentru prezentarea unor versiuni de lux ale celor doua modele din gama sa.
Citeşte şi...
Adauga un comentariu
Automarket nu este responsabil pentru acuratetea informatiilor din comentariile postate de cititori. Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile.
Ultimele stiri din Video
-
Cei de la Hagerty au luat noul Lamborghini Temerario pentru a vedea cum se descurcă în fața a două dintre cele mai rapide supercaruri de pe piață, adică Ferrari 296 și McLaren 765 LT. Aflați în video care supercar a câștigat liniuța. (23.06)
-
Xiaomi YU7 GT a stabilit primul record de tur în regim autonom de rulare pe circuitul Nürburgring Nordschleife. Mașina a finalizat testele pe celebrul circuit fără intervenție umană. Turul a fost realizat în 10 minute și 29 de secunde, mai lent cu 3 minut (22.06)
-
Toyota Supra se ia la trântă cu Nissan GT-R într-o liniuță nouă. Ambele modele sunt modificate, cu motoare care dezvoltă 1000 de cai putere fiecare. Află în clipul de mai sus care mașină este mai rapidă (21.06)
-
Naturalizare

-
Dacia Sandriders, o nouă oprire în România. Aventură în off-road cu Duster Spirit of Sand

-
Prima imagine cu noua generație Dacia Spring: va fi produsă în Europa

-
Prețuri noul Mercedes-Benz GLE facelift în România: start de la 91.840 euro

-
Noua față Maserati: facelift pentru Grecale, GranTurismo și GranCabrio

Intrebari & Raspunsuri
Close
Inchide notificarea pentru












E ca si cum ar lansa Veyron o versiune sportiva :))
In fine, cred ca nu vor vinde mai mult de 3 masini ... una de showroom si doua le iau ei pentru muzeu, pe foametea asta cine mai da atatia bani pe masini de mega fitze ?
.......o masina care este in final o vitrina tehnologica scumpa si prin aceste artificii de marketing incearca sa mai vanda cateva bucati............
........personal nu-mi place,prefer LEXUSUL oricand la orice ora ca DESIGN si tehnologie hibrida..........
de ce trebuie sa existe cate un nebagat in seama sa-mi spuna mie ce trebuie sa-mi placa si ce nu???????????intotdeauna sunt dastia ca tine care se pricep ei si nu-si vad de treaba lor sa comenteze in dreptul lor
..........numai unu chior sau rauvoitor ca tine putea sa spuna ca am comparat LEXUS cu MAYBACH cand daca ar citi cu oaiul scos din ochi ar vedea ca io am spus CE PREFER
............CE PREFER am spus ,NU CA SE COMPARA CHIAR DACA LEXUS E MAI SLABA.si mercedes cu marca Maybach nu va ajunce RR din urma ca nu are cum sa egaleze istoria pe care o are marca in spate vorbind de imagine
........numai eu pot trezi pasiuni in toti bagaciosii dupa forumu' asta si daca tot te pricepi ia spune-mi tu desteptule ,a reusit sa-i faca MAYBACH concurenta lui RR???????SI in ce fel ca la vanzari sunt cu mult sub RR.......................