VIDEO: Simţ artistic sau prost-gust? SLS AMG vopsit mov mat
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Cum scoţi în evidenţă un supercar într-o parcare burduşită cu astfel de maşini? Îl vopseşti într-o nuanţă neobişnuită. În acest caz, un mov mat inventat special pentru SLS AMG.
Citeşte şi...
Adauga un comentariu
Automarket nu este responsabil pentru acuratetea informatiilor din comentariile postate de cititori. Ne rezervam dreptul de a selecta comentariile.
Ultimele stiri din Video
-
Cât de rapid este un SUV chinez cu aproape 1.200 CP? Asta au vrut să afle și cei de la carwow, care au pus modelul Yangwang U8 într-o liniută cu un Ferrari Purosangue și un Range Rover Sport SV. Aflați în video care model a câștigat cursa. (08.02)
-
Trio-ul de la canalul de YouTube Throttle House au pus mâna pe noul Dodge Charger SIXPACK. Așadar, au vrut să afle dacă este cel mai rapid muscle car de pe piață. Pentru asta, au realizat o liniuță împotriva unui Mustang Dark Horse și unui Dodge SRT Hellc (05.02)
-
Cei de la CarExpert au realizat o liniuță între două supercaruri legendare. Este un duel între un motor V8 supraalimentat și un V10 aspirat natural. Aflați în video ce model câștigă. (03.02)
-
Volkswagen Touareg, cel mai vândut SUV premium din România în 2025

-
Hyundai va lansa 5 modele noi pentru Europa în următoarele 18 luni

-
Șeful Mercedes-AMG: Renunțăm la motorul cu 4 cilindri de pe C 63

-
Noul Suzuki Across, un SUV electrificat înrudit cu Toyota RAV4

-
Încă o marcă chineză ajunge în Europa: Lepas face parte din Grupul Chery

Intrebari & Raspunsuri
Close
Inchide notificarea pentru












prin definitie unele masini merg doar cu anumite culori.
sper ce nu sunteti rude cu mihai traistariu
Poti sa ai mai mult "Simţ artistic" decat cei care au ales culorile atunci cand au proiectat masina.
Si da iesi in evidenta si da e "prost-gust"
dar pana la urma gusturile nu se discuta.